Metin2 Hesap Açma | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Metin2 Hesap Açma

Metin2, onu oynayanlar için bir zamanlarının efsane oyunu olarak tasfir edilen MMOPRG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game) tarzı çevrim içi oyundur. Oyun türünün türkçesi devasa çok oyunculu çevrimi rol yapma oyunu olarak çevirilebilir. Metin2, 2005 yılının Mart ayında Kore ve Çin’de piyasaya sürülmüştür. İlerleyen zamanlarda Aralık 2006’da Gameforge bu oyunu satın olarak kendi özgün dili dışında ilk dil olan Almanca olarak Almanya’da piyasaya sürüldü. İlerleyen zamanlarda Avrupa’da da hızla büyüyerek Avrupa’da 58 milyon aktif kullanıcıya dünyada ise toplamda 150 milyon kullanıcıya sahiptir. Metin2’nin yayın ve diğer hakları 2009 yılı itibariyle çeşitli farklı yayıncıların satın almasıyla el değiştirmiş olsa da Metin2 hala Gameforge bünyesinde aktif olmayı sürdürmektedir.

Oyunun hikayesi ilk zamanlarda sadece hayvan ve bitkilerin yaşadığı vahşi hayatı delip geçen bir “metin” ile dünyada bulunan imparatorlukların sınırları çizilmiştir. Bu imparatorluklar arasındaki mücadeleyi anlatan Metin2’de ana hedef kişisel gelişiminizi sağladıktan sonra sahip olduğunuz imparatorluğun bayrağına yaptığınız katkılar ile o imparatorluğu oyundaki en iyi imparatorluk halin getirmektir. Oyunda lonca sistemi de söz konusudur. Lonca kurarak ve o loncalara üye olarak aynı imparatorluk içerisinde gruplar halinde savaşlar gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Loncaların getirdiği çeşitli yararlı özellikler mevcuttur. Oyunda toplamda beş çeşit karakter vardır. Metin2 Hesap Açma işleminizi gerçekleştirdikten sonra oyuna başlamadan önce imparatorluk ve karakter seçimlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Bu kadar macera, heyecan ve aksiyona katılabilmek için elbetteki Metin2 Hesap Açma işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Metin2 Hesap Açma nasıl gerçekleştirebileceğinizi yazımızın devamında ekran görtünleri ile detaylı şekilde açıkladık.

Metin2 Hesap Açma İşlemi

Metin2 Hesap Açma işleminizi gerçekleştirebilmeniz için Gameforge hesabı açmanız gerekmektedir. Sahip olacağınız Gameforge hesabı sayesinde Metin2 ile birlikte Gameforge şirketinin yayınladığı pek çok diğer oyunlara erişiminiz otomatik olarak gerçekleşecektir. Metin2 Hesap Açma işleminizi en hızlı ve kolay yoldan gerçekleştirebilmeniz için sizin için paylaştığımız Metin2 Hesap Açma bağlantısına tıklayarak işleminize başlayabilirsiniz.
Metin2 Hesap Açma

Paylaştığımız bağlantıya tıkladıktan sonra ekranınıza yukarıda sayfa gelecektir. Bu sayfada yapmanız gerekenler klasik hesap açma işlemidir. İlgili yerlere e-posta adresinizi ve hesabınızın şifresini yazdıktan sonra “Kullanıcı adı” kısmını doldurmanız gerekmektedir. Kullanıcı adı kısmı oyun içinde karakterinizin üzerinde görünen isminiz değildir. Oyuncular için pek önemli olan oyuncu ismi kısmı hesabınız ile oyuna ilk kez girdiğiniz zaman belirleyeceğiniz bir ayardır. Bu yüzden kullanıcı adınızı belirlerken çok fazla çaba harcamanıza gerek yok. İlgili yerleri doğru şekilde doldurduktan sonra “İNDİRİMEYİ BAŞLAT” butonuna tıklayarak Metin2 Hesap Açma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer girdiğiniz bilgiler hatalı ise özellikle kullanıcı adı kısmında bir sıkıntı yaşarsanız sistem sizi doğru kullanıcı adı belirleme noktasında uyaracak ve sizi sevk edecektir. İndirmeyi başlat butonuna tıkladıktan sonra Metin2 istemcisini indirmek zorunda değilsiniz. Ama Metin2 Hesap Açma işleminiz bu şekilde gerçekleşmiş olacaktır.

Metin2 Hesap Açma

İlgili butona tıkladıktan sonra Metin2 Hesap Açma işleminiz başarıyla gerçekleştiğinde yukarıdaki sayfayı göreceksiniz. Daha sonra yapmanız gereken işlem hesabınızın güvenliği için e-posta adresinizi onaylamak olacaktır. Bunun için Metin2 Hesap Açma işleminizi gerçekleştirirken ilgil yere yazdığınız e-posta adresinize gitmeniz gerekmektedir.

E-posta’nıza Gameforge tarafından gönderilen postanın içinde bulunan “Şimdi e-postayı onayla” butonuna tıklayarak Metin2 Hesap Açma işlemini tamamlamış olursunuz.

Metin2 Hesap Açma için TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz