Mislicom Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Mislicom Üyelik İptali

Misli.com sitesi Misli Elektronik Şans Oyunları ve Yayıncılık Anonim Şirketi tarafından 15 Temmuz 2009 yılında kurulmuştur. Bu kuruluşun temelleri Spor Toto teşkilatı ile yapılan sözleşmeye dayalı olarak atılmıştır. Spor Toto ile yapılan anlaşmalı ile birlikte spor karşılaşmaları üzerinden sabit oranlı bahis oyunlarını dünya çapında uygulanmakta olan standartlar ile üyelerine sunan bir tür yasal elektronik bayii olma özelliğini taşıyan Misli.com sitesi aynı zamanda Milli Piyango Genel Müdürlüğü ile 6 Aralık 2011 tarihinde yapmış olduğu sözleşme ile Milli Piyano çekiliş bileti satmaya başlayarak bu imkanı da üyelerine sunmuştur. Misli.com sitesine giren birçok kişi Milli Piyango, Spor Toto ve iddia alanlarında para kazanmaya çalışmaktadır. Bu siteye üye olan çoğu kişinin amacı da esasında budur. Site akıllı telefonlar için çıkartmış olduğu mobil uygulamalar ile birlikte kendin üye çekme konusunda bir adım daha atmıştır. Fakat site her ne kadar özellik ve avantaj sunsa da bazı kişiler çeşitli sebeplerden dolayı üyeliklerini iptal etmek isteyebilirler. Mislicom sitesi de kimi zaman üye kaybeden bir site olmuştur. Eğer sizde üyeliğini iptal etmek isteyen kişilerden biriyseniz Mislicom Üyelik İptali işlemlerini yazımızın devamında bulabilir ve Mislicom üyeliğinizi iptal etmenin yollarını öğrenebilirsiniz.

Mislicom Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Mislicom Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyenler ne yazık ki site üzerinde yer alan profil sayfalarını kullanarak bu isteklerini yerine getiremezler. Her ne kadar birçok site profil sayfası üzerinden üyelik iptali işlemleri kolay bir şekilde yerine getirmenizi mümkün oluyorsa olsa da Mislicom sitesi bu konuda daha çetrefilli bir yola başvurmanızı gerektiyor. Mislicom Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmeniz için site ile doğrudan iletişime geçmeniz gerekmektedir. Fakat bu site yasal bir site olduğu için üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirirken herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalma olasılığınız oldukça düşük olduğu için endişe etmenizi gerektirecek de pek fazla bir şey yoktur.

Mislicom Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek için üç farklı yolu kullanmanız mümkündür. Bu yollardan ilki 0850 220 33 66 olan “Alo Misli” hattını aramaktır. Bu hattı arayarak üyeliğinize dair gerçekleştirmek istediğiniz işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Mislicom Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz bir diğer yol ise sitenin resmi elektronik posta adresi olan “destek@misli.com” adresine Mislicom Üyelik İptali konusu hakkında bir e posta göndermektir. Böylece size üyelik iptali isteğiniz konusunda geri dönüş yapılarak hesabınızı silmeniz konusunda yardımcı olunacaktır.

Mislicom Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz son yol ise Mislicom sitesine ait olan iletişim sayfası üzerinden üyelik iptali konusunda bildirimde bulunmaktır. Mislicom iletişim sayfasına gitmek için yazımızın sonunda yer alan linke tıklayabileceğiniz gibi siteye girdikten sonra ana sayfanın sol alt bölümünde yer alan ve “Misli.com” başlığı altında yer alan seçeneklerden “İletişim”i seçebilirsiniz. Bu işlemlerin ardından karşınıza aşağıda yer alan görseldeki gibi bir görüntü gelecektir.

misli_com_hesap_silme

Bu bölüme gelen kişilerin Mislicom Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek için yapması gereken şey iletişim formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmaktır. Bunun için adınızı ve soyadınızı girmeli ve ardından cep telefonu numaranızı yazmalısınız. Bir sonraki aşamada ise e posta adresinizi doğru bir şekilde girmeniz gerekiyor. Hali hazırda siteye üye olurken kullandığınız e posta adresini girmek sizin zaman bakımından yararınıza olacaktır. Ardından “Konu” bölümünde “Üyelik İptal” seçeneğini seçmeli ve “Mesaj” olarak da üyeliğinizi iptal etmek istediğiniz konusunda bir şeyler yazmalısınız. Son olarak da “Onay Kodu” bölümünde yer alan rakamları ilgili kutucuğa doğru bir şekilde girmeniz gerekecektir. Böylelikle son bir kez yazdığınız bilgileri kontrol ettikten sonra “Gönder” seçeneğine basmanız yeterli olacaktır.

Mislicom Üyelik İptali işlemlerinizin gerçekleşmesi ile ilgili olarak yazmış olduğunuz e posta adresine kısa bir süre içinde geri dönüş yapılacaktır. Bu nedenle de girmiş olduğunuz e posta adresinin hali hazırda kullanılabiliyor ve sizin tarafınızdan erişilebiliyor olması gerekmektedir.

Ayrıca aşağıda yer alan bilgiler sayesinde Mislicom sitesine ait olan tüm iletişim bilgilerine erişmeniz de mümkün olacaktır.

MİSLİ ELEKTRONİK ŞANS OYUNLARI VE YAYINCILIK A.Ş.
Adres: Maslak Mahallesi Dereboyu 2. Cadde Ata Center İş Merkezi No: 15 B / 121 Sarıyer, İstanbul
Alo Misli: 0850 220 33 66
Elektronik Posta Adresi: destek@misli.com

Mislicom İletişim Sayfasına Ulaşmak İçin BURAYA TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz