Modanisa Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Modanisa Üyelik İptali

Modanisa sitesi e ticaret konusunda hizmet vermekte olan bir sitedir. Sami Güzel, Lale Tüzün ve Kerim Türe adlı üç kişi tarafından esas olarak muhafazakar kesim için ürün vermeye yoğunlaşmış olan bir giyim mağazasıdır. Modanisa beş yılın ardından kemik kadrosunda herhangi bir değişikliğe uğramadan politikasını sürdürmeye ve tesettür giyme konusunda talepleri olan tüm Müslüman ülkelerine hizmet vermekte olan bir site haline gelmiştir. Bu tür sebeplerden dolayı da Modanisa mağazaları ve online alışveriş sitesi belirli bir kesim tarafından oldukça ilgi çeker bir hale gelmiştir. Her ne kadar belirli bir kesim tarafından yoğun bir ilgi görse de Modanisa sitesi de zaman zaman sahip olduğu üyeleri çeşitli nedenlerde dolayı kaybetmeye başlar. Bu tür ilgi kayıpları esasında her alanda görülebildiği için bu konu üzerinden doğrudan çıkarım yapmak doğru değildir. Bu tür sitelerin üyeliklerini iptal eden kişilerin neden hesaplarını sildiklerini öğrenmesi ve bu konuda çalışma yapması gerekmektedir. Bu bir yana bugünkü konumuz olan Modanisa Üyelik İptali işlemleri hakkında sizlere yardımcı olmaya ve hesabınızı doğru bir şekilde nasıl sileceğinizi anlatmaya başlayalım.

Modanisa Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Modanisa Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerini llk olarak Modanisa internet sitesine giriş yapması gerekiyor. Bu işlemin ardından ise ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “Giriş Yap / Kayıt Ol” bölümünden “Giriş Yap” seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Böylece Modanisa sitesine giriş yapma ekranına gelmiş olursunuz. Siteye giriş yapabilmek için cep telefonu numaranızı birçok farklı ülkenin alan kodlarıyla ve şifrenizi girerek yapabileceğiniz gibi aynı zamanda e posta adresiniz ve şifreniz ile birlikte de siteye giriş yapmanız mümkündür. Bu iki yolun dışında bu siteye Facebook ile giriş yapmanız da kullanabileceğiniz bir başka yoldur.

Modanisa Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin siteye giriş yaptıktan sonra sitenin sağ üst köşesinde yer alan hesap butonuna basmaları ve ardından çıkan seçeneklerin arasından “Üyelik Bilgileri” seçeneğini seçmeleri gerekmektedir. Üyelik Bilgileri sayfası açıldıktan sonra ise bu bölümün altında yer alan “Üyelikten çıkmak istiyorum” yazısının “istiyorum” kelimesinin üzerinde yer alan bağlantısına tıklamanız gerekiyor.

x

Ardından ise karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa gelecektir. Bu esnada yapmanız gereken tek şey “Üyeliğimi Sil” demek olsa da bu işlemi yapmadan önce bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederiz. Zira üyeliğinizi geri almak için biraz çetrefilli yollara girmeniz gerekebilir. İnternet üzerinden alışveriş yapma sitelerinden biri olan bu sitede üyeliğinizin devam etmemesi için esasında bir sebep yoktur. İstemediğiniz sürece alışveriş yapmayacağınız için üyeliğinizi silme konusunda bir kez daha düşünmeniz iyi olacaktır. Fakat Modanisa Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirme konusunda kararlıysanız “Üyeliğimi Sil” butonuna bastıktan sonra karşınıza çıkma olasılığı olan bildirim penceresini de onaylayarak Modanisa Üyelik İptali işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

y

Diyelim ki bu tür işlemleri gerçekleştirdiğiniz ve Modanisa Üyelik İptali işlemlerini tamamladınız. Aradan belirli bir süre geçti ve site konusunda fikirleriniz değişti. Bu siteye dair beğenmediğiniz özellikler tarihe karıştı ya da başka bir sebepten dolayı siteye tekrar giriş yapmak ve kendi kişisel hesabınız üzerinden alışveriş yapmak istiyorsunuz. Öyleyse Modanisa üyelik iptali gerçekleşmiş bir hesabın üyeliğini bir kez daha nasıl aktif hale getirebilirsiniz?

Modanisa Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştiren kişilerin iptal olmuş üyeliklerini aktif hale getirebilmek için yapması gereken şey internet sitesi üzerinden yeniden üye olmak ya da Müşteri Hizmetleri Numarası olan 0850 333 64 72 numarasını arayarak yeniden siteye üye olmaktan geçiyor. Modanisa resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre hesabınızı yeniden aktif hale getirmek yerine size yeniden üyelik yapmanız gerektiği söyleniyor. Bu durumdan da ortaya çıkacak sonuç üyeliğin sahip olduğu eski bilgilerle birlikte kaldığın yerden devam edemiyor olmasıdır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Sümeyye dedi ki:

    Bagemmiyom

Yorum Yaz