Morpa Kampus Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Morpa Kampus Üyelik İptali

Morpa Kampüs hem ilkokul hem de ortaokul öğrencileri için dersler konusunda destek alabileceği bir online sitedir. Bununla birlikte bu siteden öğretmenlerde faydalanabilir. Bu site Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her yıl yayınlanan müfredata göre hazırlanmakta olup videolar, testler, çalışmalar, kitaplar, deneyler, konu anlatımları, ödev yaprakları ve belgeseller gibi birçok farklı konuda sahip olduğu zengin içerikle birlikte detaylı raporlamaya sahip olan bir tür platformdur. Oldukça geniş kapsamlı ve eğitim açısından yüksek bir kaliteye sahip olan bu site zaman zaman üyelerine istedikleri hizmeti sunamayabilir. Bu Morpa Kampüs’ün kalitesizliğini değil her insanın farklı zevklere, isteklere ve beklentilere sahip olduğunu gösterir. Morpa Kampus Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin neler yapması gerektiğine ve neler yapabileceğine göz atacak ve hesabını silmeniz konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Morpa Kampus Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Morpa Kampus Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin siteye üye olma esnasında gerekli olan ücretten haberdar olmaması sebebiyle genellikle bu tür bir işleme kalkıştıkları bilinmektedir. Morpa Kampus sitesinde yer alan üyelik sözleşme ile ilgili bilgilere ulaşmanız mümkündür. Fakat biz sizin yerinize Morpa Kampus Üyelik İptali konusunda üyelik sözleşmesine yazan bilgileri derleyerek sizlere yardımcı olacağız. Morpa Kampus Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin herhangi bir cezai ya da hukuki sorumluluk üstlenmeden ve herhangi bir gerekçe gösterme gereği duymadan sözleşmenin imzalandığı günden itibaren yedi gün içinde satın almış olduğu hizmeti reddetmek ve imzalamış olduğu sözleşmeden caymak gibi hakları bulunmaktadır. Bu nedenle de Morpa Kampus Üyelik İptali esasında mümkündür. Morpa Kampus Üyelik İptali işlemini gerçekleştirebilmek için yedi gün içerisinde faks, e posta ya da bir başka yolu kullanarak cayma bildirimden bulunmanız gerekmektedir. Cayma bildirimi Morpa Kampus Çağrı Merkezine ulaştıktan sonra ise Morpa Kampus Üyelik İptali işleminiz tamamen gerçekleşmiş olur. Bu işlemin ardından ise yedi gün içinde bildirilen banka hesabı üzerinden üyelik için harcamış olduğunuz ücret hesabınıza iade edilir.

Morpa Kampus Üyelik İptali işlemlerinin gerçekleştirilmek istenmesinin en büyük sebebi ve bu konuda sitenin birçok farklı platform aracılığı ile şikayet almasının sebebi üyelerin kendilerine sorulmadan üyelik yenileme işlemlerinin yapılması konusunda mağdur duruma düşmesinden kaynaklanmaktadır. Esasında Morpa Kampus sitesi gerek e posta gerekse cep telefonu numarası aracılığıyla e posta ya da mesaj yöntemlerini kullanarak bu konu hakkında sık sık bildirimlerde bulunan bir site olma özelliğini taşımaktadır. Fakat buna rağmen yine de ortaya bu tip sorunlar çıkabilmektedir.

Morpa Kampus Nasıl Üye Olunur?

Morpa Kampus sitesine üye olmak isteyen bir öğrencinin ilk olarak Morpa Kampüs resmi internet sitesine girmesi ve ardından sitenin sağ üst köşesinde yer alan “HEMEN ÜYE OL” yazılı butona basması gerekmektedir. Bu işlemin ardından öğrenci, öğretmen, yönetici ve veli adında dört farklı üye olma seçeneği ile karşılaşırsınız. Bu aşamada öğretmen olarak üye olmak siteyen kişilerin üye olmak için kullanabileceği iki farklı ücretsiz yol bulunmaktadır. Bunlardan ilki EBA ile üye olmak iken diğeri öğretmen belgesi ile üye olmaktır. Yönetici olarak üye olmak isteyen bir kişi özel ya da devlet okulunda yönetici olduğunu ispat eden bir belge ile bu siteye ücretsiz bir şekilde üye olabilecektir. Morpa Kampüs veli üyeliği ise öncelikle çocuğun üye olması gerekmektedir. Morpa kampüs sitesine üye olmak isteyen bir öğrencinin bu aşamada devam edip, üyelik kartı, havale, kapıda ödeme ya da kredi kartı gibi seçeneklerden birini seçerek siteye üye olmaya devam etmesi gerekmektedir. Öğrenci üyeliği yıllık olarak katma değer vergisi de dahil olmak üzere 98 TL olarak hesap edilmiştir. Ayrıca bir öğrencinin üyeliği bir yıl sürecektir. Tüm bu yolların yanında deneme üyeliğini de tercih ederek ücretsiz bir şekilde siteden faydalanabilirsiniz. unutmayın, bu üyelik her ne kadar ücretsiz olsa da belirli günler arasında kullanılabilir bir üyelik olmakla beraber her öğrencinin bu üyeliği denemek için iki farklı şansı bulunur. Bununla birlikte çocuğu siteye üye olan bir veli de üyelik formunu doğru bir şekilde doldurduktan sonra Morpa Kampüs üyelik işlemlerini gerçekleştirebilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Zeynep nur güzel dedi ki:

  Ben kaydımı silmek istiyorum

 2. Zeynep nur güzel dedi ki:

  Şifremi unuttum

 3. hatice dedi ki:

  morpakampus uyelik iptal etmek isdiyorum nasil yapcammm

 4. ibrahim dedi ki:

  PARALI OLDUGU ICIN KULANMAK ISTEMIYORUM

 5. Emine dedi ki:

  Uyeligimi silmek istiyorm

 6. Emine dedi ki:

  Hemen üyeliğim silinirsw mutlu olurum😊😀😁😄😃

 7. Emine dedi ki:

  İPTAL OLSUN LÜTFEN

 8. Emine dedi ki:

  Abi benim üyelik iptal olsun adım emine karataş

 9. Emine dedi ki:

  444 94 95

  😊😊😊😊😣

 10. Emine dedi ki:

  Emine Karatas

 11. muhammet dedi ki:

  iptal etmek istiyorum

 12. muhammet dedi ki:

  güzel ama iptal etmek istiyorum

 13. Aleyna okmen dedi ki:

  Hesabımı iptal etmek istiyorum

 14. rojhat dedi ki:

  çakmak181 morpa kampüs kullanıcı adım

 15. rojhat dedi ki:

  iptal etmek istiyorumm

 16. Rumeysa dedi ki:

  İptal etmek
  istiyorum

Yorum Yaz