Mynet Hesap Silme | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Mynet Hesap Silme

Mynet 1999’da kurulan ilk Türk internet sitesi özelliğine sahiptir. 2014 yılından itibaren hizmet verdiği internet kullanıcısı sayısı 15.8 milyona çıkmış olan Mynet, Türk internet kullanıcılarının %49’una ulaşmaktadır. Günümüzde Türkiye’nin en büyük internet ortamı olmakla beraber dünyanın en çok ziyaret edilen dört yüz sitesi arasında yer almaktadır. Pek çok alanda hizmet veren Mynet’in 20’den fazla servisi bulunmaktadır. Bu servislerden örnek vermek gerekirse; otomobil, oyun, kadın, magazin, Mynet televizyon, sinema örnek verilebilir. Aynı zamanda Mynet; Facebook, BBC, TRT, BBC gibi global ve yerel markalar ile de çözüm ortaklığı mevcuttur.

Mynet sitesinde size hitap edebilecek pek çok servis bulunmaktadır. Bu servislerin herhangi biri ile ihtiyacınız olan içeriğe, bilgiye veya eğlence ortamına erişmeniz oldukça basittir. Tek yapmanız Mynet sitesini ziyaret etmek olacaktır. Tabii ki Mynet üyeliğiniz varsa daha fazla servisten daha kalitesi hizmet almanız mümkün olacaktır. Örneğin Mynet Oyun servisinden daha iyi bir şekilde yararlanabilmek için bir Mynet üyeliğine ihtiyacınız bulunmaktadır. Misafir olarak katılabileceğiniz oyunlarda kazandığınız oyunlar puan olarak size verilse bile üyeliğiniz bulunmadığı için puanınız bir dahaki girişinizde sistemde görünmeyecektir. Mynet üyeliğinin farklı getirileri de bulunmaktadır.

Kullanıcılar Mynet hesaplarını değişik nedenlerden dolayı kapatmak isteyebilmektedirler. Bu nedenler bazıları güvenlik, kullanışsızlık, zaman kaybı vb. olabilmektedir. Bu yazımızda sizlere Mynet hesabı nasıl kapatılır ekran görüntüleri ile anlatacağız.

Mynet Hesap Silmeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Mynet hesap dondurma ve Mynet Hesap Silme işleminizi gerçekleştirmeden önce hatırlatmak istediğimiz bazı durumlar söz konusu. Bunlardan en önemlisi Mynet hesap iptalini gerçekleştirdiğiniz zaman hesabınızda bulunan bütün bilgilerin tekrar ulaşılmaksızın silineceğini bilmeniz gerekmektedir. Herhangi bir kayba uğramamanız adına Mynet hesap dondurma ve Mynet Hesap Silme işlemini gerçekleştirmeden kaybetmek istemediğiniz bilgilerinizi yedeklemenizi tavsiye ediyoruz. Bununla beraber Mynet hesabınızda bulunan diğer insanlarla olan bağlantılarınızı da kaybedeceğiniz için eğer başka iletişim bilgisi elinizde bulunmayan kullanıcılar var ise bu işlemi gerçekleştirmeden önce onlarla iletişimi kaybetmemek adına farklı iletişim bilgilerini almak isteyebilirsiniz.

Mynet Hesap Silme Resimli Anlatım

Mynet hesap dondurma ve Mynet Hesap Silme işlemi paylaşacağımız Mynet Hesap Silme linki ile gayet basit bir şekilde gerçekleşebilmektedir: http://uyeler.mynet.com/index/removemember.jsp

Eğer işlemi gerçekleştirmek istediğiniz Mynet hesabınıza daha önceden giriş yapmışsanız ikinci ekran görüntüsünden işleminize devam edebilirsiniz.

Mynet Hesap Silme

Eğer linke tıkladıktan sonra karşınıza yukarıdaki sayfa geliyorsa bu işleminizi gerçekleştirmek istediğiniz Mynet hesabınıza henüz giriş yapmadığınız anlamına gelmektedir. Bu sayfada yapmanız gereken her zamanki Mynet hesabınıza giriş işleminizi gerçekleştirmek için üye adınızı veya bağlı olan e-posta adresinizi ve şifrenizi doğru şekilde yazıp “Giriş” butonuna tıklamak olacaktır.

Mynet Hesap Silme

Daha sonra karşınıza gelecek olan sayfada Mynet hesap dondurma ya da Mynet Hesap Silme işleminizi gerçekleştirmek istediğinizden emin olmak ve hesabınızın güvenliği için Mynet hesabınızın şifresini tekrar girmeniz gerekmektedir. Şifrenizi girdikten sonra ekran görüntüsü üzerinde de işaretlediğimiz “Gönder” butonuna basarak Mynet Hesap Silme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Biz örnek olması açısından üyeliğinizi iptal etme nedeninizi belirtebileceğiniz kutucuğa “Diğer” yazdık. Ancak bu kutucuğu boş bırakabilirsiniz veya belirtmek isterseniz sebebinizi yazabilirsiniz.

Mobil Cihazdan Mynet Hesabı Silme

Mobil cihazlarınızın tarayıcıları üzerinden yukarıda ve aşağıda belirtmiş olduğumuz Mynet hesabını silme linklerine tıklayarak yukarıdaki adımları takip edip telefondan mynet hesap dondurma ve mynet hesap silme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mynet Hesap Silme İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz