Mynet Şifremi Unuttum | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Mynet Şifremi Unuttum

Mynet A.Ş, 1999 yılında Emre Kurttepeli tarafından kurulan bir internet temelli şirkettir. Kurulduğu günden bugüne Türkiye’de birçok ilkin başlangıcında rol oynamıştır. Bir internet markası olarak büyüyen Mynet, bu yöndeki pazarın gelişmesini, haberleşme, magazin ve e-mail gibi sunduğu imkanlarda hızla büyümüş bir markadır. Yıllardır üzerinde imzası bulunan gelişmeler ve yeniliklerle kendinden söz ettiren Mynet, geliştirdiği ve hizmete sunduğu ayrıcalıklar bakımından Türkiye’de saygın internet markalarından biri haline gelmeyi başarmıştır.

Mynet bugün sunduğu imkanlar ve hizmetler bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahip bir markadır. Mynet içerisinde güncel haber başlıklarından, eğitime, magazine, eğlenceye, sinemaya ve birçok alana yönelik hizmet vermektedir. Mynet’in mobil platformda da son derece yenilikçi ve ilgi çekici içerikler üreten site her gün yüzlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.

Mynet bugün milyonlarca aktif kullanıcı ile sosyal medyada kendinden söz ettiren markalardan biridir. Mynet dünya genelinde Facebook uygulama geliştiricileri arasında ilk 52’ye girmiş ilk Türk firmasıdır. Bu başarısında elbette ürettikleri içeriklerin kalitesi ve herkese hitap edebilecek içeriklerin site içerisinde yer almasından kaynaklanmaktadır. Mynet’in işbirliği yaptığı firmalar arasında başta  Facebook, BBC ve TRT gibi dünyaca tanınan şirketler yer almaktadır.

Mynet özellikle e-mail ve Facebook üzerinden yayınladığı videolar ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Mobil ve site uygulamalarında yer alan kategoriler her türlü zevke ve ihtiyaca yönelik düzenlenmektedir. Yemek tarifinden, güzellik sırlarına, evde basit bir şekilde yapabileceğiniz ürünlerden, magazine, güncel haberlerden borsaya, sinemadan sanata hatta sanal oyunlara kadar çok çeşitli kategorilerinde herkese yönelik içerik bulunmaktadır. Şüphesiz Mynet’in en çok kullanılan hizmetlerinden biri, kurulduğu günden bugüne sunduğu e-mail servisidir. E-mail hizmetinden yararlanmak için yazının sonunda verilen adrese giriş yaparak e-mail adresi açabilir, site üyeliği içinde Mynet’in ana sayfasına girerek adresine giriş yaptıktan sonra sağ üstte bulunan ÜYE OL butonuna basarak, üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mynet Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Mynet şifrenizi unutmanız durumunda şu basamakları takip etmelisiniz:

  • Öncelikle yazının sonunda yer alan linke tıklayarak açılan adrese giriş yapmalısınız.
  • Daha sonra açılan sayfada (aşağıda verilen resimde görüldüğü gibi) kullanıcı adınızı ve güvenlik kodunu ilgili alanlara girmelisiniz.
  • Şifre belirlemeniz için bir form sayfası açılacaktır. Buradaki bilgileri eksiksiz olarak doldurmalısınız.
  • Ardından iletişim e-mail hesabınıza gelen e-mail aracılığı ile yeni şifrenizi kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

 

mynet

Ayrıca Mynet SIFRE UYE yazıp 3575‘e SMS göndererek şifrenizi belirlemeniz için başka bir imkan daha sunmaktadır. (Bu hizmetten tüm GSM operatörlerinin aboneleri yararlanabilmektedir. Hizmet bedeli Vodafone için 0,40 Kr, Turkcell ve Avea için 0,50 Kr’dur.) Bu hizmetten yararlanabilmek için GSM numaranızı Mobil Servis Yönetimi bölümünden onaylatmalısınız.

Mynet E-mail Hesabı Açmak İçin BURAYA TIKLAYINIZ!

Mynet Şifremi Unuttum Sayfası için LÜTFEN BURAYI TIKLAYNIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz