N11 ÜYELİK İPTALİ | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

N11.com Üyelik İptali

N11.com, Türkiye’de internet alışverişi konusunda faaliyet göstermekte olup, işletmeden tüketiciye satış hizmeti sağlamakta olan bir e-ticaret platformudur.

Merkezi ülkemizde bulunan Doğuş Grubu ile menşei Güney Kore olan SK Group, 2012 Haziran ayında bir araya gelerek Doğuş Planet adlı şirketi kurmuştur. Bu birliktelik 20 Mart 2013 tarihinde, n11.com’u hayata getirmiştir. Başlangıçta farklı bir ada sahip olan n11.com, adını SK Group’un Güney Kore’deki girişimi olan 11st.co.kr adlı siteden almaktadır. Bünyesinde 21000 kayıtlı mağaza ve 25 milyon ürün bulundurmasının yanı sıra 5 milyona yakın üyeye sahiptir.

n11.com, 2013 yılında The International Business Awards tarafından “Yılın Pazarlama Kampanyası – Perakende” bronz ödülüne layık görülmüştür. “Yılın Müşteri Hizmetleri Ekibi” dalında gümüş ödül alan n11.com “Yılın Müşteri Hizmetleri Departmanı” dalında ise 2014 yılında bronz ödül almayı başarmıştır.

n11.com; mutfak gereçlerinden tekstile, elektronikten el sanatlarına kadar sahip herkese hitap eden yüzbinlerce ürün ile alışveriş yaptıkça kazandıran sistemi ile üyelerine yepyeni bir deneyim sunmaktadır.

Türkiye’de ve bölgede e-ticaret sektörünün lideri olmayı vizyon olarak belirleyen n11.com, e-ticaret sektöründe yenilikçi hizmet sunmayı kendilerine bir görev bilerek hizmet vererek e-ticaret sektörünü yeniden şekillendirmeye öncülük etmeyi de kendilerine bir misyon bilmişlerdir.

n11.com ile birlikte alışverişin uğurlu dünyasına katılabileceğinizi ve yüzbinlerce ürün ile birlikte size özel avantajlarla dolu bir alışverişin keyfini çıkarabileceğinizi unutmayın!

N11 Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Belirli kuralları ihlal ettiğiniz taktirde üyeliğiniz askıya alınabilir ya da iptal edilebilir. Bu kurallar Alıcı Üyelik Sözleşmesi dahilinde yer almaktadır ve n11.com her üyesinden bu kurallara uymasını bekler.

Bunun haricinde hesabınızı iptal etmek isterseniz, yapmanız gereken şeyler oldukça basittir. Geçici bir süreliğine hesabınızı kullanmayacaksanız, hesabınızı iptal etmeyip alışverişinize daha sonra devam edebilirsiniz. Fakat üyeliğinizi iptal etmekte kararlıysanız doğru yerdesiniz.

Uzun süre siteye giriş yapmadığınız taktirde hesabınız dondurulmaz ya da silinmez. Ancak E-posta ve şifrenizi girdikten sonra üyeliğinizi pasif halden aktif hale geçirebilir ve dilediğinizce kullanabilirsiniz. Şifrenizi unutmanız durumdan tekrar şifre talep edebilir, dilerseniz kayıtlı bilgilerinizi değiştirebilir ve işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Online alışveriş sitesi n11.com hesabınıza giriş yapınız. Eğer giriş yaptıysanız yazının sonunda verdiğimiz linke tıklayınız. Ardından sağ üst köşede bulunan Hesabım bölümünden Diğer İşlemler’e tıklayınız.

1

 

Ardından Bilgilerim kısmındaki “Üyelik İptali” seçeneğine tıklayınız. Bu hususta dikkat etmeniz gereken bir diğer şey, hali hazırda beklemede olan bir siparişiniz olduğu taktirde hesabınızı iptal edemeyeceğinizdir. İşlemde olan bir siparişiniz yoksa gönül rahatlığıyla hesabınızı iptal etmeye devam edebilirsiniz. Bu hususta dikkat etmeniz gereken bir diğer şey, sahip olduğunuz puan veya kuponların hesap iptalinden sonra kullanılamayacağıdır.2

Son olarak Üyeliğimi İptal Et butonuna tıklayınız. N11.com müşteri ilişkilerini değerlendirip gözden geçirmek ve müşterilerine daha iyi hizmetler sunabilmek için size üyeliğinizi iptal etmenizin sebebini soracaktır. Bu soruya dilerseniz cevap verebilir, dilemezseniz de çıkan kutucuğu boş bırakarak üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.3

N11 Üyelik İptali İçin TIKLAYINIZ!

N11 Hesabınızı Silmeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Üyeliğinizi geçici bir süreliğine kullanmayacaksanız iptal etmeyip daha sonra n11.com’da alışverişe kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Hesabınızı silmeden önce tamamlanmamış siparişinizin bulunup bulunmadığına dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde hesabınızı iptal edemezsiniz. Hesabınızdaki bütün puan ve kuponları kullanmanızı öneririz. Zira üyelik iptali sonrası puan ve kuponlarınız geçerliliğini yitirecektir.

Üyelik iptal sonrası, puan, kupon, üyelik bilgileri, alışveriş bilgileri vb. bilgiler hesabınızla birlikte geri döndürelemez şekilde silinecektir. Üyelik iptalinden sonra siteye yeniden kaydolabilirsiniz. Ancak yeni üyelikte tüm süreçlerin yeniden yapılması gerekmektedir. Önceki üyeliğe ait hiçbir bilginin, kupon veya puanların geri dönüşümü bulunmamaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz