Nasipse Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Nasipse Üyelik İptali

Nasipse sitesi bir tür evlilik sitesidir. Site ciddi ve güvenilir bir evlilik sitesi olduğunu iddia etmekte olup sitenin ana sayfa ekranında da görülebileceği gibi site sayesinde tanışarak ilişkilerini ilerleten ve en nihayetinde evlilik hayatına adım atan kişileri görmek mümkündür. Elbette bu tür sitelerin her daim siteye daha fazla üye çekmek için yapmış olduğu benzerine, bu gibi sitelerde rastlayabileceğiniz türden küçük numaralardan ibaret olan bu tür görsel taktikler esasında sanıldığı kadar gerçeği yansıtmamaktadır. Zira bu tür sitelerde her daim karşılaşıldığı gibi Nasipse sitesinin de üyeliklerini kaybetmesinin arkasında yatan gerçek sebep bu sitede yer alan birçok üyeliğin aslında site yöneticileri tarafından oluşturulan sahte hesaplar olmasıdır. Üstelik internet üzerinde yer alan çeşitli şikayet sitelerinde de genellikle herkes bu konudan şikayetçi olmaktadır. Bu nedenle siz de aynı dertten muzdaripseniz, yalnız olmadığınızı belirtmek isteriz. Nasipse evlilik sitesi sahip olduğu sahte üyelikler üzerinden siteye üye olan kişilere sahte ilgi gösterilerinde bulunup sitenin sunmuş olduğu çeşitli paralı özelliklerden kullandırtmaya çalışan ve üyelerini kandırma yoluna giden bir site olduğu için birçok üye de bu tür tuzakların farkına varıp Nasipse Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek istemektedir.

Nasipse Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Nasipse Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin ilk olarak Nasipse resmi internet sitesine girmeleri ve ardından hesaplarına giriş yapmaları gerekmektedir. Bunun için siteye giriş yapıldıktan sonra ana sayfanın en üst bölümünde yer alan giriş ekranı üzerinden, rumuz yani kullanıcı adı, e posta ya da cep telefonu numarası ile birlikte şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Sitede sahip olduğu üyelik hesabına başarılı bir şekilde giriş yapan kişiler Nasipse Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirebilmek için ilk olarak sitenin üst bölümünde yer alan “Ayarlar” seçeneğine tıklamalıdır. Bu bölüme tıklayan kişilerin ikinci olarak yapması gereken şey “Ayarlar” sekmesinin altında açılacak olan seçeneklerin en sonunda yer alan “Üyelik İptali” seçeneğine tıklamaktır. Bu işlemin ardından ise karşınıza aşağıda yer alan görseldeki gibi bir sayfa gelecektir.

nasip

Bu aşamada dikkat edilmesi gereken şey Nasipse Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştiren kişilerin bu işlemin ardından site üzerinde yer alan tüm bilgilerinin kalıcı ve geri döndürülemez ibr şekilde silineceğini bilmeleri gerekmektedir. Bununla birlikte yazının başında da bahsettiğimiz gibi çeşitli tutarlarda para isteyen özel üyeliği iptal etmeniz halinde bu üyeliği bir başkasına devretmenizi ya da özel üyeliğiniz esnasında dönemlik sürenizden geriye kalan süreyi bir başkasına aktarmanızın ya da bu süreleri üyelik iptalinden sonra tekrar kullanmanızın hiçbir yolu bulunmamaktadır. Ayrıca Nasipse Üyelik İptali iptalini gerçekleştiren kişilerin siteye tekrar aynı rumuz ile üye olması da mümkün değildir.

Nasipse Üyelik İptali işlemlerini tamamlayabilmek için siteye kayıt olurken girmiş olduğunuz e posta adresini ve şifrenizi yazmanız ve ardından üyeliğinizi iptal etme sebebinizi ilgili metin kutucuğuna girmeniz gerekmektedir. Nasipse Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirme sebebinizi yazma sebebiniz sitenin sahip olduğu olumsuz özelliklerin site yöneticileri tarafından merak edilmesi ve daha sonra Nasipse Üyelik İptalini gerçekleştiren kişilerin sunmuş olduğu sebeplerde iyileştirmeler yaparak siteyi daha ilgi çekici hale getirmelerinden kaynaklanmaktadır. Bu sebepten dolayı Nasipse Üyelik İptali sebebinizi doğru bir şekilde girmeniz en azından diğer kullanıcılar açısından olumlu bir davranış olacaktır.

Bu kısmı da doldurduktan sonra tek yapmanız gereken şey “Üyeliğimi İptal Etmek İstiyorum” butonuna basmaktır. Bu işlemin ardından ise karşınıza yapacağınız işlem konusunda emin olup olmadığınıza dair bir uyarı penceresi çıkabilir. Bu pencereyi de onaylamanız gerekmektedir.

Nasipse Üyelik İptali işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirip gerçekleştirmediğinizi kontrol etmek için siteye üyelik bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeyi deneyerek giriş yapmaya çalışabilir ve üyeliğinizin iptal edilip edilmediğini birinci elden görme fırsatını elde etmiş olursunuz.

Daha sonra siteye üye olmak istiyorsanız farklı bir rumuz yani kullanıcı adı olarak siteye üye olabilirsiniz. Elbette eski bilgileriniz silineceği için siteye yeni ve taptaze bir başlangıç yapmanız gerekecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz