Nesine Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Nesine Üyelik İptali

Nesine.com sitesi Doğan Yayın Holding bünyesinde yer alan şirketlerinden biri olan D Elektronik Şans Oyunları ve Yayıncılık Anonim Şirketi tarafından sahip olunan bir tür online şans oyun platformudur. Türkiye’de yer alan ve yasal olan altı yasal şans oyunu bayisinden biri olan nesine.com sitesine üye olmak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının 18 yaşını geçmiş olmaları gerekmektedir. Bununla birlikte Milli Piyango, Spor Toto ve İddia gibi şans oyunlarını bu site sayesinde oynamanız da mümkün olacaktır. Ülkemizde her nedense talih oyunlarına karşı büyük bir ilgi vardır. Üstelik kafasına kuş pisleyen kişilere dahi şanslı olma anlamı yüklenmiştir. Bu tür talihsizliklerin ardından büyük bir talih geleceğine inanılır. Bununla birlikte saf şanstan ibaret olmayan ve bilgi birikimi isteyen iddia gibi oyunlar sayesinde de para kazanmaya çalışan insanlar yok değildir. İşte Nesine.com sitesi de bu tür kişilere bir tür aralanmış kapı olma özelliğini taşımaktadır. Fakat her sitede olduğu gibi bu sitede de üyeliğini çeşitli sebeplerden dolayı iptal etmek isteyen kişilere rastlamamız mümkündür. Yazımızın devamında Nesine Üyelik İptali işlemlerini nasıl yapabileceğinizi kolayca bulabilirsiniz.

Nesine Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Nesine Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsanız ilk olarak bu sitenin ana sayfasına girmeniz gerekmektedir. Nesine ana sayfasına giriş yapan kişilerin ise sitenin en üst bölümünde yer alan giriş bölümüne kullanıcı adı, üye numarası, T. C. kimlik numarası ya da e posta adresi gibi bilgilerden biri ve şifresiyle birlikte giriş yapması gerekmektedir. Ardından hesabına giriş yapan kişilerin aşağıda yer alan görseller üzerinden de görebilecekleri üzere “Hesabım” yazısına tıklamaları gerekmektedir. Bu işlemine ardından ise üst kısımda yer alan “Hesabım” seçeneğine basmanız gerekmektedir. Bu aşamanın ardından ise Nesine Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek için ekranın sağ üst bölümünde yer alan “Mesaj Yaz” butonuna tıklamanız gerekiyor. “Mesajlarım” bölümüne giriş yaptığınız takdirde “Yeni Mesaj Yaz” seçeneğine basmalısınız. Ardından ise yazacağınız mesaj ile ilgili olarak “İstek” seçeneğini seçmeli ve üyelik iptal isteğiniz hakkında bir mesaj yazmanız gerekmektedir. Bu işlemin de ardından geriye sadece “Gönder” butonuna basmanız gerekecektir.

nesine

Bu işlemlerin ardından kısa bir süre sonra sahip olduğunu iletişim bilgileri üzerinden size ulaşılacak ve Nesine Üyelik İptali işlemleri konusunda sizlere yardımcı olunacaktır.

Bununla birlikte Nesine Üyelik İptali işlemleri Nesine.com mobil uygulaması üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir. Fakat bu işlemler ile yukarıda yer alan işlemler arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır. Bu nedenle de ister mobil uygulamalar isterse de mobil siteler kullanılarak Nesine Üyelik İptali işlemleri oldukça kolay bir şekilde yapılabilir.

Her ne kadar bu yöntemi kullanarak Nesine Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirebilecek olsanız da bu konu ile ilgili olarak kullanabileceğiniz bir diğer yöntemden bahsedelim.

Nesine Üyelik İptali işlemleri sitenin iletişim bölümünden de gerçekleştirilebilmektedir. Fakat bu bölüm üzerinden de okuyabileceğiniz gibi üyelik iptal işlemleri için kullanılması gereken esas yöntem yazımızın başında olan yöntemdir. Yine de “Bize Yazın” bölümü üzerinden üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız mutlak yazımızın başında yer alan yöntemi de denemiş olmanız sizin yararınıza olacaktır. Zira üyelik iptali işlemlerinde öncelik bu işlemlere verilmektedir. Bu bölüme ulaşabilmek için “Nesine” sitesine girdikten sonra sitenin en alt sağ köşesinde yer alan “Bize Yazın” seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Dilerseniz yazımızın sonunda yer alan bağlantıya tıklayarak da aşağıda yer alan görselde de görebileceğiniz iletişim sayfasına ulaşabilirsiniz.

İletişim bölümüne gelen kişilerin adını ve soy adını yazması gerekmektedir. Ardından isteğe bağlı olarak T. C. kimlik numaranızı da yazabilirsiniz. Ardından hesap üzerinde tanımlanmış olan e posta ve cep telefonu numarasını girmeniz gerekiyor. Bununla birlikte “Mesaj” bölümüne Nesine Üyelik İptali hakkında isteğiniz ile ilgili olarak bir ileti yazmanız gerekmektedir. İsterseniz dosya ekleyerek işlemlere devam edebilir ya da “Güvenlik Kodu” kısmına beş haneli olan güvenlik resminde yer alan harf ve rakamları girerek “Gönder” seçeneğine basabilirsiniz. Böylece her ne kadar yazımızın başında yer alan ilk yöntemde olduğu kadar hızlı olmasa da bir süre sonra Nesine.com sitesi tarafından sizinle bilgilerinizi doğru bir şekilde girdiğiniz takdirde iletişime geçilecektir.

Üyeliğinizi tekrar aktif hale getirmek istiyorsanız Nesine.com Çağrı Merkezini arayabilir ya da burada yer alan iletişim bölümü üzerinden formu doldurarak üyeliğinizi yeniden aktif hale getirebilirsiniz.

Nesine İletişim Sayfasına Ulaşmak İçin BURAYA TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Yorum Yaz