Netlog Hesap Silme | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Netlog Hesap Silme

Netlog Belçika’da 2004 yılında kurulmuş bir sosyal ağ sitesidir. Bu site 2007 yılında Türkçe dil desteği ile ülkemize girmiştir. 2008 senesinin ortalarında 19 farklı dilde toplam olarak 37 milyon hayıtlı üyeye ulaşmıştır. Şimdilerde ise 97 milyondan fazla üyesi bulunmaktadır ve 41 dilde hizmet vermektedir. Daha çok gençler tarafından kullanılan Netlog’da kullanıcılar kendi profillerini oluşturabilir, fotoğraf ve video paylaşabilir ve paylaşılmış fotoğraf ve videoları görebilmektedirler.

Bazı Netlog kullanıcıları çeşitli sebeplerden dolayı Netlog Hesap Silme işlemini gerçekleştirmek isteyebiliyor. Sizlere Netlog hesabı nasıl silinir resimli olarak anlatmaya çalıştık.

Netlog Hesabınızı Silmeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Netlog hesabınızı sildiğiniz taktirde hesabınızda bulunan bütün bağlantılarınız, videolarınız ve resimleriniz ulaşılamaz şekilde silinecektir. Bu yüzden Netlog Hesap Silme işlemini gerçekleştirmeden önce kaybetmek istemediğiniz verilerinizi yedeklemenizi tavsiye ediyoruz. Netlog hesabınızı iptal ettiğiniz taktirde verilerinizin sistemden tamamen silineceğini unutmayınız.

Netlog Hesap Silme Resimli Anlatım

Netlog Hesap Silme işlemini en kolay yoldan gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan Netlog Hesap Silme linkini paylaşıyoruz. Bu linke tıklayarak Netlog Hesap Silme adımlarına başlayabilirsiniz: http://tr.netlog.com/go/settings/account/view=delete

Netlog hesabınıza daha önceden giriş yaptıysanız ikinci ekran görüntüsünden işleminize devam edebilirsiniz.

Netlog Hesap Silme

İlgili linke tıkladıktan sonra karşınıza yukarıdaki sayfa geliyorsa Netlog Hesap Silme işlemini gerçekleştirmek istediğiniz hesabınıza daha önceden giriş yapmamışsınız demektir. Yukarıda işaretlediğimiz “Giriş yap” yazısına tıklayarak Netlog hesap giriş ekranına gidebilirsiniz.

Netlog Hesap Silme

Bu sayfada yapmanız gereken işlem oldukça basit. Netlog hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresini ya da Netlog hesabınızın kullanıcı adını ve şifrenizi uygun boşluklara yazarak “Giriş yap” butonuna tıklayarak Netlog Hesap Silme işlemini gerçekleştirmek istediğiniz Netlog hesabınıza giriş yapmış oluyorsunuz.
Netlog Hesap SilmeDaha sonra karşınıza gelecek olan ekranda en aşağıda bulunan çöp kutusu ile ifade edilmiş bizim de kırmızı ile içine aldığımız butona tıklayarak Netlog Hesap Silme işleminize devam edebilirsiniz.

Daha sonra karşınıza Rusça olarak gelecek olan bir bilgilendirme yazısı ile Netlog Hesap Silme işleminiz başarı ile gerçekleşmiş olacaktır. İşte Netlog Hesap Silme işlemi bu kadar basit.

Mobil Cihazdan Netlog Hesabı Silme

Mobil cihazlarınızın tarayıcısı vasıtasıyla yukarıda ve aşağıda sizler için paylaşmış olduğumuz Netlog Hesap Silme linkine tıklayıp bahsettiğimiz adımları takip ederek Netlog hesabınızı mobil cihazınız üzerinden de silmeniz mümkün.

Netlog Hesap Silme İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz