Netlog Şifremi Unuttum | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Netlog Şifremi Unuttum

Günümüzde sosyal medyaya olan ilgi giderek artıyor. Bu ilgi gençlerin yeni eğlence ve arkadaşlık arayışları doğrultusunda oluşturulan platformlarla giderek büyüyor. Bu platformlardan bir tanesinde siz değerli okuyucularımız için bahsetmiş bulunmaktayız. Yazımızın devamını okuyarak bu sosyal medya platformu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu sosyal medya platformu Netlog adında bir arkadaşlık uygulamasıdır. Bu platform üzerinden güncel arkadaşlarınıza ek olarak ortak ilgi alanlarına göre yeni arkadaşlar edinebilmeniz mümkündür. Uygulamaya nasıl üye olunabileceğini ve uygulama içerisinde şifre unutma durumunda yapabileceğiniz işlemleri sizler için yazımızın devamında anlatmış bulunmaktayız. Bu bilgilere ulaşabilir ve Netlog kullanmaya başlayabilirsiniz.

Netlog’a Nasıl Üye Olunur?

Öncelikle yazımızın son kısmında sizler için vermiş olduğumuz siteye ait bağlantı adresine tıklayarak siteye ulaşmanız gerekmektedir. Bu uygulamadan yararlanabilmek için sistem üzerinde mutlaka bir hesabınızın olması gerekmektedir. Bu uygulama hesap olmadan kullanılması mümkün olmayan bir uygulamadır.

Netlog uygulamasına üye olabilmek için ilk olarak yazımızın sonunda vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Bu bağlantı adresi sayesinde Netlog giriş sayfasına girebilirsiniz. Sayfaya giriş yaptığınızda ilk olarak karşınıza üye olma platformu çıkacaktır. İstenilen bilgileri yazarak bu sisteme üye olup, kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer kayıtlı bir Facebook üyeliğiniz bulunuyorsa bu uygulamayı “Facebook ile giriş yap” seçeneğine tıklayarak Facebook girişiniz ile de kullanabilirsiniz.

Netlog Şifremi Unuttum, Nasıl Şifre Yenilerim?

İnsan hali şifremizi unutmuş olabiliriz, bu gibi durumlarda yapmamız gereken bir işlem bulunmaktadır. Bu işlem şifre yenileme işlemidir. Aşağıdaki adımları takip ederek Netlog şifremi unuttum, nasıl şifre yenilerim sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

  • İlk olarak yapmanız gereken işlem aynı şekilde Netlog sitesine giriş yapmaktır. Yazımızın sonundaki bağlantı adresine tıklayarak ulaşabileceğinizden bahsetmiştik.
  • Daha sonra açılacak olan ekran aşağıda bulunan resimde olduğu gibidir.

Netlog Şifremi Unuttum

  • Bu ekran üzerinde kırmızı daire içerisine alınarak gösterilmiş olan alana tıklayıp giriş platformuna giriniz.
  • Giriş ekranı aşağıda bulunan resimde olduğu gibidir. Bu resim üzerinde de kırmızı daire içerisine alınarak gösterilmiş olan “Şifreni mi unuttun?” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.

Netlog Şifremi Unuttum

  • Bu seçenek üzerinden şifre yenileme sayfasına ulaşabilirsiniz. Açılacak olan sayfa aşağıda bulunan resimde olduğu gibidir. Burada bulunan ilgili boşluğa sisteme kayıtlı e-posta adresinizi veya kullanıcı adınızı yazıp “Yeni Şifre” seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. Sonrasında mail adresinize gelecek olan yeni mail üzerinden şifre yenileme işleminizi yapabilirsiniz.
  • Şifre yenileme sayfasına giriş yapıp yenileme işleminizi gerçekleştirdiğinizde şifrenizi bir kağıda not almanızı öneririz.

Netlog Site Girişi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz