Odnoklassniki Hesap Silme | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Odnoklassniki Hesap Silme

Odnoklassniki 4 Mart 2006’da Albert Popkov tarafından kurulan günümüzde 45 milyonu geçkin üyesi bulunan Rusya’da popüler bir sosyal paylaşım sitesidir. Odnoklassniki sitesi dili kiril alfabesi kullandığı için ve genellikle bu dili anlayan insanların kullandığı bir site olduğundan internet sitesine kayıt yaptırdıktan sonra hesabını silme işlemini gerçekleştirmede zorluk çekebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Odnoklassniki Hesap Silmeyi anlatacağız.

Odnoklassniki Hesap Silme Türkçe Anlatım

Odnoklassniki hesabını silmek için yapmanız gereken en basit işlem adımlarını size resimlerle anlatmaya çalışacağız. Odnoklassniki sosyal sitesinde hesabınızı kolayca silebileceğiniz, sizi direkt olarak hesap silme sayfasına götürebilen bir Odnoklassniki hesap dondurma ve Odnoklassniki hesap silme linki bulunmamaktadır. Bu yüzden Odnoklassniki hesap dondurma ve Odnoklassniki hesap silme işlemini resimlerle tek tek anlatmamız gerekiyor. Odnoklassniki hesabınıza giriş yaptıktan sonra gelen sayfanın en altında seçenekler kısmına göz atmanız gerekmektedir.

Odnoklassniki Hesap Silme

Hesabınıza giriş yaptığınız zaman tekerlek ile sayfanın en altına doğru kaydırdığınız zaman görünen bu seçenekler kısmında en sağ sütunda kırmızı kutu ile işaretlenmiş olan alttan dördüncü seçeneğe tıklıyoruz.

Odnoklassniki Hesap Silme

Butona bastıktan sonra karşınıza çıkan uzun yazı bir lisans sözleşmesidir. Sayfanın en altına indiğiniz zaman hesabınızı silmek istediğiniz anlamına gelen sağdaki butona basmanız gerekiyor.

Odnoklassniki Hesap Silme

Bu butona bastığınız zaman gelen küçük kutucukta sizin odnoklassniki.ru hesabınızı neden sildiğinizi sormaktadır. Eğer kiril alfabesi ile aranız yoksa rastgele birini işaretlemenizde bir sakınca yoktur. Odnoklassniki hesabınızı neden sildiğiniz konusunda gerekli işaretlemeleri yaptıktan sonra aşağıda kırmızı ile işaret ettiğimiz boş kutucuğa Odnoklassniki hesabınızın şifresini tekrar yazmanız gerekmektedir. Eğer şifrenizi doğru yazdıysanız aşağıda yine kırmızı kutucuk içine aldığımız butona tıklayarak Odnoklassniki üyelik iptalinizi gerçekleştirmiş olursunuz. Odnoklassniki hesap dondurma ve Odnoklassniki hesap silme işleminizi başarıyla gerçekleştirebilirseniz. Odnoklassniki hesaba giriş yapmadan önceki ana sayfa önünüze gelecektir.

Odnoklassniki Hesap Silme

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. kamal dedi ki:

  sitemde istemedigim kötü görüntü cinsel ve sapkın ilişkilerden dolayı iptal ediyorum

 2. kamal dedi ki:

  benim sitemde istemedigim porno girafik ilişki

 3. Murat dedi ki:

  Arkadaşlar nasıl siliniyor

 4. Allahın qulu dedi ki:

  Telefonda nece silmek olar?. Men birini sildim ikinici hesabımı sile bilmirem. Komek edin dostlar

 5. sudabe dedi ki:

  hesabimi silmek istiyorum

 6. sudabe dedi ki:

  tesekkurler

 7. umut dedi ki:

  sayfana gir .ana sayfa.hakkında.lisans sözleşmesi en altta .profili sil ve nedenini belirt bu kadar

Yorum Yaz