Onedate Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Onedate Üyelik İptali

Onedate sitesine her gün binlerce kişi üye olmaktadır. Bu kadar çok kişinin siteye üye olmasının sebebi yeni arkadaşlıklar, eğlenceler ve aşk arayan kişilerin ortak paydada buluşabileceği bir platform olmasından kaynaklanmaktadır. Hem yaşadığınız şehirler hem ülkemizde hem de diğer ülkelerden birçok farklı insanla ücretsiz bir şekilde tanışabilir ve bu kişilerle etkileşime geçebilirsiniz. Bununla beraber arkadaşlıkla başlayan ilişkilerinizin kademesine arttırarak aşk hayatına yelken açabilirsiniz. Onedate sitesi de benzeri birçok arkadaşlık ve aşk sitesi gibi kullanıcılarına ücretsiz ve ücretli olmak üzere üyelik seçenekleri sunmaktadır. Ücretli üyeliklerinde birden fazla katmana sahip olması da ayrıca üyeler bir çeşitlilik sunmaktadır. Fakat Onedate sitesine üye olan kişilerin de muzdarip oldukları birçok farklı konu olmaktadır. Bu konulardan en çok başa bela olanı ise üye tarafından izin verilmemesine rağmen kredi kartı üzerinden para çekilmesi gibi işlemlerdir. Esasında bu konu hakkında üyelik sözleşmesinde çeşitli bilgiler yer almaktadır. Fakat üye olurken bu tür şeylere dikkat etmediğimiz için yasal bir kurnazlık ile paramızı kaybetme riskiyle karşı karşıya geliriz. Hesabınızda yer alan çeşitli ayarlamalar ile esasında bunu düzenleme şansınız da bulunmaktadır. Bununla birlikte Onedate Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin karşılaştığı bir diğer sorun ise açılan sahte hesapların varlığıdır. Bu tür sahte hesaplar üzerinden gönderilen mesajlar ile ücretsiz bir şekilde siteye üye olunan kişiler kandırılarak ücretli üyeliğe geçirilmek istenir. Sonra da para döngüsü başlamış olur. İşte tüm bu sebeplerden dolayı üyeliğini iptal etmek isteyen kişilere Onedate Üyelik İptali işlemlerini nasıl yapabileceklerini anlatacağız.

Onedate Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Onedate Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin öncelikle yapması gereken şey Onedate internet sitesine giriş yapmaktır. Bu işlemin ardından ise sitenin sağ üst bölümünde yer alan giriş ekranını kullanarak e posta adresiniz ve şifrenizle birlikte hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Hesabına giriş yapan kişilerin ilk olarak sitenin sağ üst köşesinde yer alan “Hesap” yazısına tıklamaları ve ardından bu seçeneğin altında belirecek olan seçeneklerden “Hizmetler ve Abonelik” seçeneğini seçmesi gerekmektedir. Bu noktaya kadar gelen kişiler aşağıda yer alan görsel yardımıyla da “Profil İptali” adlı bağlantının nerede olduğunu görebileceklerdir.

one

“Profil İptali” seçeneğine basan kişilerin karşına ise aşağıda yer alan küçük bir pencere çıkacaktır. “Profil Kaldırma” başlığına sahip olan bu pencere ile birlikte Onedate üyelik iptali işlemlerinizin sonuna gelmiş olursunuz. Bu işleminizin ardından hesabınız tamamen ortadan kalkacaktır. Ayrıca bu tür bir işlemin herhangi bir geri dönüşü de bulunmamaktadır. “Evet” seçeneğine basmanız ile birlikte hesabınızda kayıtlı olan tüm veriler siteden geri döndürülemez ve kalıcı bir şekilde kaldırılacaktır. İsterseniz “Hayır” seçeneğini işaretleyerek hesabınızı kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

two

Bununla birlikte Onedate sitesinde yer alan Onedate Pass aboneliğinizi iptal etmeniz için yapmanız gereken bazı şeyler vardır. Öncelikle bu tür bir aboneliğe sahip olan kişiler yukarıda yer alan adımları takip ettikleri takdirde karşılarına bir tür form çıkacaktır. Bu formu 0041 916046487 faks numarasına belirtilen süreler içinde göndermeniz gerekir.

Haftalık Onedate pass aboneliğinizi iptal etmek için Pass bitme süresinden en geç 1 gün önce, aylık pass aboneliğinizi iptal etmek için Pass bitme süresinden en geç 1 hafta önce, 3 aylık pass aboneliğinizi iptal etmek için pass bitme süresinden en geç 2 hafta önce, 6 aylık pass aboneliğinizi iptal etmek için pass bitme süresinden en geç 1 ay önce ve 1 yıllık pass aboneliğinizi iptal etmek için pass bitme süresinden en geç iki ay önce bu formu göndermeniz gerekecektir. Sitede yer alan iletişim bölümünü kullanarak bu konu hakkında bilgi almanız da mümkün olacaktır. Abonelik iptal formunuzun karşı tarafa ulaştığından emin olmak için bu işlemi yapmanız da fayda vardır. Zira bu tür siteler kolay kolay üyelerini kaybetmek istemezler ve bu nedenle üyelik iptal işlemlerini zora sokabilirler.

Plus Star aboneliğini aktif eden üyelerin ise yapması gereken şey bir aylık pass plus star aboneliğini iptal etmek istedikleri takdirde pass bitme süresinden en geç 1 hafta önce, 3 aylık pass plus star aboneliğini iptal etmek isteyen kişiler pass bitme süresinden en geç iki hafta önce, altı aylık pass plus star aboneliğini iptal etmek isteyen kişiler pass bitme süresinden en geç bir ay önce ve bir yıllık pass plus star aboneliğini iptal etmek isteyen kişiler pass bitme süresinden en geç iki ay önce abonelik iptal isteğinde bulunmalıdır.

Bununla birlikte hali hazırda bu paketlerden birinin ücretini ödedikten sonra Onedate üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler ödemiş oldukları ücretleri üyelik sözleşmesinde de bahsi geçtiği üzere geri alamayacaklardır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz