Pembe Panjur Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Pembe Panjur Üyelik İptali

Pembe Panjur sıradan evlilik sitelere benzemeyen, öncelikli amacı mutlu, sağlıklı ve uzun bir birliktelik yaşamak isteyen insanlara yani ciddi bir ilişki amacıyla üye olan kişileri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üye olan kişiler arasında yapılan kişilik testlere sonucunda eşleştirmeler yapılır ve birbiriyle eşleşen üyeler birbirlerini görebilirler. Bu özelliğiyle Pembe Panjur, diğer evlilik sitelerinden ayrılmaktadır. Sunulan ücretsiz kişilik testi sayesinde üyeler kendilerine en uygun adayı, iyi bir analiz neticesinde bulabilir ve sonuçları inceledikten sonra uzun ve mutlu bir birliktelik için ilk adımı atabilirler. Sitenin sunduğu bir diğer özellik, bilimsel eşleştirmedir.

Üyeler, bilimsel olarak kanıtlanmış karakter ve kişilik analizlerinde geçerek ciddi bir ilişki ve bunun beraberinde gelecek ciddi, mutlu ve uzun bir evlilik yaşayabilme imkanına erişebilirler. Üstelik bu analiz ve testler sayesinde birbirleriyle tanışan kişilerin mutlu bir birliktelik sürdükleri de ortaya çıkmıştır ve bu sebeple de bu test ve analizlerin doğruluğu bir nevi ispatlanmış olur. Bu yol sayesinde tanışan binlerce çift bulunmaktadır. Site bu tür hizmetler verirken aynı zamanda iyi bir güvenlik sunmaktadır. Üyelerin şifreleri özeli kodlamalarla bir başkası tarafından bulunamayacak şekilde güven içinde saklanırken, çeşitli şifreleme yöntemleri sayesinde üyelerin güvenliği sağlanmış olur.

Site, üyelerin kendilerini rahat bir şekilde hissedebilecekleri biçimde tasarlanmış olmakla birlikte üyelerinden gelen her türlü öneriye de açıktır. Sitenin bugün sahip olduğu birçok özellik yine bu kullanıcılar tarafından yapılan öneriler neticesinde sitenin bünyesine kazandırılmıştır. Üyeler birbirlerinin hayat standartlarına uygun kişilerle eşleştirilirken duygusal bakımında birbirlerini tamamlaması ön görülen bireylerle eşleştirilir. Profiliniz ve profilinizde yer alan fotoğraf da sadece sizinle eşleştirilmiş olan kişi ya da kişiler tarafından görülebilmektedir. Bu kişi ya da kişiler haricinde kimse ne profilinizi ne de profil fotoğrafınızı görebilmektedir. Bu sebeple de profiliniz Google ya da benzeri arama motorlarının arama sonuçları içerisinde yer almaz.

Üstelik bu site yediden yetmişe, üniversite öğrencisinden, emekli çağındaki kişilere ya da kariyerine ilk adımlarını atan kişilerden evlilik düşünen birçok kişiye kadar geniş bir yelpaze sunup farklı yaş, kültür, coğrafya ve inanç gruplarına da hizmet vermektedir. Arama kriterlerinizi de dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Bu site analizlerini hayatta şu an bulunduğunuz noktayı alarak işlem yapar. Ayrıca yaşadığınız problemleri iletebileceğiniz e posta adresleri bulunmaktadır. Ve bu e postalar üzerinden size reklam da gönderilmez.

Fakat her sitenin olduğu gibi Pembe Panjur evlilik sitesinin de kimi üyeler tarafından sevilmeyen özellikleri, uyuşmayan kriterleri olabiliyor. İnsanlar çeşitli sebeplerle üyeliklerini iptal etmek, hesaplarını silmek isteyebiliyorlar. Karşılaştıkları insanlarla uyuşamamaları da bu sebeplerden biri oluyor. Ya da çok daha güzel bir sebeple, insanlar kendilerine uygun birini buldukları için üyeliklerini iptal etmek istiyorlar.

Pembe Panjur Hesabını İptal Etmeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Hesabınızı sildiğiniz taktirde hesabınızla ilişkin tüm bilgiler geri dönüşü olmayacak şekilde silinecektir. Bu bilgilere, gönderdiğiniz göz kırpmaları, favoriler, derin analiz ve kişilik testleri sonucunda sizinle birçok konu da uyum gösterebilecek düzeyde kişilik eşleştirmeleri ve bununla birlikte size gönderilen ya da sizin tarafınızdan gönderilen mesajların da tamamı silinecektir.

Bu sebeple üyeliğinizi iptal etmeden önce bu konu hakkında iyi bir şekilde düşünmenizi tavsiye ederiz.

Pembe Panjur Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Pembe Panjur üyeliğinizi iptal etmek oldukça kolay işlemler setiyle mümkündür. Öncelikle siteye kullanıcı adınız ve şifrenizi girerek giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından sağ üst bölümde yer alan seçeneklerden “Hesap” adlı seçeneğe tıklamalısınız.

1

Hesap bağlantısına tıkladıkta sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir görüntü gelecektir. Bu kısımda yer alan “Görünürlük” bölümünün karşısında yer alan “Değiştir” bağlantısına tıklayınız.

2

Bir sonraki işleminiz “Hesap iptali” bağlantısına tıklamak olacaktır.

3

Ardından karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. Bu bölümde karşınıza hesabınızı iptal etme sebebine dair bir soru gelecektir. Bu kısımda vereceğiniz cevap, sitenin kendisini geliştirmesi ve diğer kullanıcılarına daha iyi bir hizmet verebilmesi açısından oldukça büyük bir önem taşıdığı için siz de aşağıda görünen seçeneklerden sizin için en uygun olanını seçerek ya da “Dilerseniz aşağıda önerilerinizi paylaşabilirsiniz.” bölümünün altında yer alan kutucuğa site hakkında önerebileceğiniz bilgileri ya da diğer şıklarda olmayan bir iptal etme sebebini yazabilirsiniz. Eğer site üzerinde yaşadığınız bir sorun varsa, üyeliğiniz iptal etmek yerine 0 850 558 08 08 numaralı Pembe Panjur destek hattına ya da bilgi@pembepanjur.com e posta adresini ulaşarak dilek ve isteklerinizi dile getirebilir, karşılaştığınız sorunları söyleyerek bir çözüm yoluna gidebilirsiniz. Maillerinize mesai saatleri içerisinde olduğunuz taktirde birkaç saat içinde cevap gelecektir. Bu süre yoğunluk derecesine göre değişim gösterebilmektedir.

4

İşleminizi yaptıktan sonra “Devam” butonuna basabilirsiniz. Hesabınızı sildiğiniz taktirde bugüne kadar gönderdiğiniz ve aldığınız mesajlar sizin hesabınız üzerinden silinecektir. Ayrıca birçok analiz ve test sonucunda sizinle eşleştirilmiş hesap profilleri de aynı şekilde silinecektir. Göz kırpmalarınız, favorileriniz yani kısacası size ait olan her şey silinecektir. Bu sebeple hesabınızı silmeden önce bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederiz. Zira bu işlemin herhangi bir geri dönüşü olmayacaktır. Yeni bir üyelikle de bu hesap bilgilerini ve hesap üzerinde gerçekleştirilen işlemleri geri alma imkanına sahip olamayacaksınız.

5

Üyeliğinizi iptal etmeye kararlıysanız, hesap şifrenizi “Şifreniz” bölümünün sağ tarafında yer alan ve yukarıdaki resimde de açık bir şekilde görebileceğiniz kırmızı daire sembolü içinde gösterilen yere girebilir ve ardından “Hesabı Sil” butonuna tıklayabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. arda dedi ki:

  pembepanjur üyeliğim iptal edisin

 2. biriz dedi ki:

  pembepanjur hesabı ve üyeliğim iptal edilsin

 3. hulya dedi ki:

  pembe panjuru iptal edilsin

 4. Nurçin dedi ki:

  ben hesap silmeyi göremedim resimdeki olaya baktım hiç öyle bir sey yazmıyor

 5. mehmet alat dedi ki:

  pembe panjurdan üyeliğim silindi.Bu bence hak etmediğim bir konuda üyeliğimin iptal edilmesi ben çok üzdü halbu ki ben bu siteye çok güvenmiştim bir yıllık bir üyeliğim vardı silindi bana yazık değilmi bu nasıl bir iş anlayamadım.Yazık yazık paramızı suya atmışız haberimiz yok.Ben yazmışım ben evliyim evet profilimde yazılı eşimden ayrı yaşıyor ibaresi yazılı siz neye dayanarak hareket ettiniz bilemedim bu mağduriyetim giderilemez mi müsaadelerinize arz ederim

Yorum Yaz