Raidcall Şifremi Unuttum | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Raidcall Şifremi Unuttum

Gün içinde pek çok farklı internet sitesi, cihaz, uygulama, e-posta, banka ya da oyun için çeşitli şifreler kullanıyoruz ve zaman zaman bu şifreler birbirine karışabiliyor ya da unutulabiliyor. Eğer Raidcall şifrenizi unuttuysanız da pratik bir şekilde şifrenizi almanız mümkün. Ancak şifre alma süreci ile alakalı bilgi vermeden önce Raidcall programını biraz inceleyelim.

Raidcall özellikle online oyun seven kişilerin bir araya geldiği ve sesli bir şekilde iletişim kurabildiği, sohbet edip yardımlaşabildiği bir programdır. Aslında Raidcall programı Skype, Ventrilo ya da TeamSpeak gibi programların bir benzeridir fakat özellikle online oyunlar ile oldukça yakın ilişkisi olan kişilerin en çok tercih ettiği programlardan bir tanesinin Raidcall olduğu söylenebilir. Raidcall kullanıcıların tercih edebileceği kategoriler arasında etkinlikler ya da yarışmalar, oyunlar, eğlence, ulusal diller, eğitim grupları, resmi gruplar ve tanışma/kaynaşma grupları bulunur.

Kullanıcıların programı kullanabilmek için bir ses kartına, dinamik/kulaklıklara ve mikrofona ihtiyacı vardır. Program herkes için ücretsizdir. Ancak program İngilizce ya da Rusça dillerinde kullanılabilmektedir.

Raidcall Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

Screenshot_1

Raicall şifrenizi unuttuğunuzda ilk olarak sitede bulunan “login” bölümüne gelmeniz gerekiyor. Burada en altta “lost your password?” butonuna tıkladığınızda karşınıza yeni bir form çıkıyor.

Screenshot_7

Bu formda ilk kısımda bulunan “username” yazılı bölüme sitede kullandığınız kullanıcı adınızı girmeniz gerekir. Ardından Raidcall sitesine kayıt olurken kullandığınız e-posta adresinizi de “register email” yazan bölüme girmeniz gerekiyor. En son olarak ise “word verification” yazan bölüme resimde karşınıza çıkmış olan karakterleri doğru bir şekilde yazmanız gerekecek. Tüm bu işlemleri hallettikten sonra işlemi tamamlamak için ise “submit” yazan butona tıklamalısınız.

Bu işlem sonrasında artık ilk kayıt olurken kullanmış olduğunuz e-posta adresinize şifre sıfırlama yapabilmek için kullanacağınız bağlantı gönderilecek. Bu bağlantıya da tıkladıktan hemen sonra karşınıza bu kez şifrenizi değiştirebileceğiniz bir form çıkacak. Bu forma olmasını istediğiniz yeni şifrenizi yazıktan sonra işleminiz tamamlanmış demektir. Artık bu yeni Raidcall şifreniz ile rahat bir şekilde Raidcall programına giriş işlemi yapabilirsiniz.

Screenshot_6

Ancak eğer ki Raidcall hesabını açarken kullanmış olduğunuz e-posta adresini de unuttuysanız üzülerek söylememiz gerekir ki yeniden bir şifre almanız artık mümkün değildir. Bu durumda yapabileceğiniz tek şey yeni bir Raidcall hesabı almak olacaktır. Yeni bir Raidcall hesabı almak için ise öncelikle sitede sağ üstte bulunan “sign up” bölümüne tıklamanız gerekiyor. Burada karşınıza çıkacak olan formdaki tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak Raidcall için yeni bir kullanıcı hesabı alabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz