Sanalika Hesap Silme | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Sanalika Hesap Silme

Sanalika 2008 yılında oyun stüdyosu tarafından kurulmuş çok yönlü bir internet sitesidir. Sanalika online oyun sitesinde, üye olan bireyler kendilerini çizgi karakterlerle ifade edebilir. İstediğiniz bir çizgi karakterle kendinizi eşleştirebilir daha sonra da istediğiniz sosyal aktiviteye arkadaşlarınızla katılabilirsiniz. Oyunda yer alan arkadaş grubunuzla kafe, cadde, bowling salonu gibi farklı mekanlarda bulunabileceğiniz ve aynı zamanda arkadaşlarınızla oyun oynayıp, muhabbet edebileceğiniz de web tabanlı bir oyun sitesidir. Sanalika oyun sitesinde sosyal aktivite olarak birçok seçenek bulunur. Mesela oyundaki arkadaşlarınızla Rock bara gidebilirsiniz, farklı seçeneklerde size sunulan müzik türlerini dinleyebilir ve aynı zamanda Olimpos’ta doğayla baş başa kalabilirsiniz. Sanalika oyun sitesi hem mekan olarak hem de sosyal aktivite olarak çok farklı seçenekler sunar. İstediğiniz konsere arkadaşlarınızla katılabilirsiniz. Eğer arkadaşlarınızla farklı mekanlara gidip, farklı aktivitelere dahil olmak istemiyorsanız, kendi evinizi satın alabilirsiniz. Kendi evinizi zevkinize göre dekore edebilir ve kendi evinizde arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz.

Sanalika oyun sitesinde kendinizi istediğiniz gibi ifade edebilirsiniz. Özel ya da çoklu olan oyuncularla oynanabilen bazı oyunlar bulunur. İsterseniz arkadaşlarınızla rekabetçi bir ortamda oyun oynayabilir ve güzel vakit geçirebilirsiniz. Farklı yerlerde ve farklı ortamlarda yer alan etkinliklere arkadaşlarınızı davet edebilir, birlikte güzel bir vakit geçirebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Sanalika diğer oyunlar arasında şu an gerçek sosyal hayattaki aktivitelerin olduğu gerçeklikte yaşamanızı sağlayan bir online oyun alanıdır.

Sanalika Hesap Silme İşlemi

İnsanların internet üzerinde daha fazla vakit geçirmesiyle birlikte, herkese hitap edebilecek sitelerin çeşitliliğinde de sayıca bir artış oldu. Her yaştan insana hitap edebilmek için çok çeşitli internet siteleri kuruldu. Bu sitelere üye olan kişi sayısı arttıkça çok yönlü olan internet siteleri de arttı ve siteler artık kendini sürekli geliştirme durumunda kaldı. Sanalika online oyun platformunda istediğiniz zaman, istediğiniz kadar vakit geçirebilirsiniz. Ancak Sanalika online oyun sitesi herhangi bir sebeple hoşunuza gitmedi ya da istemediğiniz bir durumla karşılaştınız, bu durumda Sanalika hesabınızı silme imkanınız bulunuyor. Birçok site üyelerinin farklı sebeplerle siteden ayrılmak istediklerinde hesap silme imkanı tanır. Böyle bir sistem her internet sitesinde bulunur. Çünkü belirli bir süreden sonra insanlar aynı site üzerinde vakit harcamaktan sıkılabiliyor ve o siteye tekrar girmek istemediklerine karar verdiklerinde hesap silme işlemini gerçekleştirmek istiyorlar.

İstediğiniz siteye üye olma gibi bir hakkınız olduğu gibi, aynı zamanda üyeliğiniz olan site üzerinde hesap silme işlemi de her internet kullanıcısının hakkıdır. Site üzerinde tanıştığınız arkadaşlarınızla anlaşamama, site üzerinde çok fazla vakit harcama ya da farklı sebeplerle hesap silme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sanalika hesap silme işlemi için uygulamanız gereken birkaç adım bulunmaktadır. İlk olarak Sanalika online oyunun internet sitesini açmanız gerekir. Sanalika oyunu üyeliğiniz ile siteye giriş yapın. Daha sonra Bize Ulaşın kısmını açın.

sanalika_uyelik_iptali

Bu bölümde “İletişim Sebebi” olarak uygun seçeneği seçmeli ve ardından adınızı ve soyadınızı yazmalısınız. E-posta adresinizi de belirtmeniz ile birlikte Sanalika hesap silme konusu ile ilgili mesajınızı yazabilirsiniz. Güvenlik kodunu da doğru bir şekilde girdikten sonra “Gönder” seçeneğine basmanız yeterli olacaktır. Ardından kısa bir süre sonra sizinle Sanalika hesap silme konusu hakkında iletişime geçilecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz