Secretcv Hesap Silme | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Secretcv Hesap Silme

Secretcv Nedir?

Secretcv.com tıpkı diğer iş arama siteleri gibi online şekilde iş bulmanızı sağlayacak ya da çalışan arıyorsanız eleman istihdam etmenizi sağlayacak bir sitedir. Milyonlarca CV ve binlerce üye firmayı veri tabanında barındırmaktadır. Secretcv.com’a üye olduktan hemen sonra CV oluşturabilir ve üye bulunan firmalara online şekilde kolaylıkla iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Hem de tüm bu işlemleri ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Aday gizliliğine önem veren Secretcv.com kişi istemediği takdirde hiçbir şekilde özel bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamaktadır. Bu site aracılığıyla iş ve işçi bulma durumu iki şekilde gerçekleştirilmektedir. İlki üye firmaların kriterler belirleyerek iş ilanı beyan etmesi diğer bir yöntem de üye olan firmaların iş arayan üyelerin bulunduğu veri tabanından istedikleri işe uygun kişiyi seçerek incelemesi ile gerçekleştirilmektedir. Siteden faydalanabilmek için üye olduktan sonra CV oluşturmak şarttır. Aynı zamanda istediğiniz zaman üyeliğinizi yani Secretcv.com hesabınızı silebilme imkanınız bulunmaktadır. Secretcv hesap silme işlemini gerçekleştirdiğinizde üye olduğunuzda girdiğiniz tüm bilgiler silinecektir. Fakat daha önce iş için başvuru yaptığınız üye firmalar CV bilgilerinizi görmeye devam edecektir. Bu önemli bilgilerden sonra hala Secretcv.com hesabınızı silmek istiyorsanız aşağıda anlatacağımız ve fotoğraflarda da destekleyeceğimiz hesap silme işlemini okumaya devam edebilirsiniz.

Secretcv Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi Secretcv online bir şekilde iş ve işçi arayabileceğiniz bir istihdam alanıdır. Bu siteyi kullanabilmek için öncelikle ücretsiz bir şekilde kayıt olmanız gerekmektedir. Daha sonra hesabınızı silmeye karar verirseniz aşağıdaki adımları tek tek gerçekleştirerek hesabınızdan kurtulmuş olacaksınız.

Secretcv hesap silme işlemini gerçekleştirmek için yapacağınız ilk adım secretcv hesabınıza giriş yapmak olacaktır. Yazının sonunda vereceğimiz link aracığılı ile bu işlemi kolayca yapabilirsiniz. Daha sonra açılan hesabının isminizinde bulunduğu kısımdan Hesabım seçeneğine tıklayarak işleme devam edebilirsiniz.Ekran Alıntısı 1

 

Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi Hesabım yazan kısma tıklayarak işleme devam edebilirsiniz. Sonrasında karşınıza gelecek olan ekranda sol kenarda göreceğiniz CV’lerim, Başvurularım, Önyazılarım gibi seçeneklerin bulunduğu kısımdan en altta yer alan Ayarlar seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.

Ekran Alıntısı 12

Yukarıda gördüğünüz gibi Ayarlar seçeneğine girdikten sonra karşınıza gelecek olan bilgilerinizin bulunduğu ekranın en alt kısmına hızlıca geçerek kırmızı ile yazılmış olan Hesabımı sil seçeneğini göreceksiniz. Eğer Secretcv.com hesabınızı silmeye devam etmek istiyorsanız bu kırmızı yazıya bir kez tıklamanız yeterli olacaktır.

Ekran Alıntısı 13

Hesabımı Sil seçeneğine tıkladığınız anda bu kısmın altında yeni bir bilgilendirme kutucuğu çıkacaktır.

Ekran Alıntısı 14

Yukarıda da belirtildiği gibi bu kutuda Secretcv hesabınızı silmeniz durumunda üyelik bilgilerinizin silineceği ve sisteme giriş yapamayacağınız anlatılmaktadır. Burada önemli olan bilgi ise yaptığınız önceki iş başvurularınız için göndermiş olduğunuz CV’nizin üye olan o firmalar tarafından görülmeye devam edeceği bilgisidir. Bu önemli uyarılardan sonra hala hesabınızı silmek istiyorsanız Hesabınızı neden kapatmak istiyorsunuz yazan kutucuktan sizin için geçerli bir nedeni seçerek kırmızı ile belirtilen Hesabımı Sil seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. Eğer mevcut nedeniniz oradaki bilgilerde yer almıyorsa Diğer yazan kutucuğa tıklayarak da devam edebilirsiniz.

Ekran Alıntısı 15

Hesabımı Sil butonuna tıkladığınız anda karşınıza bir kutucuk açılacaktır ve bu kutuda Secretcv hesap silme işlemini gerçekleştirmek isteyip istemediğinizi son kez teyit etmek isteyecektir. Siz de Secretcv hesabınızı silmekte kararlıysanız “Tamam” seçeneğini tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat tereddütleriniz varsa “Vazgeç” seçeneğine tıklayarak da işlemi iptal etme imkanına da sahipsiniz. Secretcv hesabınızı silmek için Tamam seçeneğini tıkladıktan sonra hesabınızdan çıkarılmış olacaksınız ve daha sonra bu hesaba giriş yapamayacaksınız. Yukarıda anlattığımız adımları eksiksiz ve doğru şekilde uyguladıktan hemen sonra Secretcv hesabınızı silmiş olacaksınız.

Secretcv Hesap Silme İşlemine Başlamak İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz