Secretcv Şifremi Unuttum | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Secretcv Şifremi Unuttum

Bu yazımızda “Secretcv Şifremi Unuttum” diyen kişilerin problemini çözeceğiz. Secretcv birçok iş ilanının bulunduğu büyük bir platformdur. Buraya üye olan kullanıcılardan hiçbiri sitenin vermiş olduğu hizmetlerden mahrum kalmak istemez. Sitenin hizmetlerinden ancak şifrenizi unutursanız faydalanamazsınız. “Secretcv Şifremi Unuttum” problemini nasıl çözeceğimizi yazımızın devamında anlatacağız.

Secretcv “Hayallerindeki İşi Bul!”

Secretcv iş arayan kişiler ile iş için eleman arayan firmaları ortak bir paydada buluşturan insan kaynakları platformudur. Secretcv’de son yapılan araştırmalara göre 20.000.000 aday cv’si ve 55.000 üye firma bulunmaktadır. Bu rakamlar göz ardı edilmeyecek büyüklükte rakamlardır. Secretcv üzerinden iş arayan kişiler için oldukça avantajlı bir istatistik diyebiliriz. Bu platform üzerinde iş arayan kişiler profesyonel bir şekilde CV oluşturabiliyorlar ve oluşturdukları bu CV’leri de diledikleri gibi düzenleyebiliyorlar. CV ne kadar özenli ve doğru doldurulursa sistem sizi ona göre firmalar ile eşleştirir. Yani tam aradığınız işi Secretcv’de bulabilirsiniz.

Secretcv’de CV incelenmesi farklı yöntemler ile yapılmaktadır. İlk yöntemde kişi işe girmek istediği firmaya sistem üzerinden CV gönderir ve gönderilen CV firma tarafından incelenip geri dönüş yapılır. İkinci yöntemde ise mevcut veri tabanı içerisinde bulunan veriler içerisinden firmalar arama yapar ve kendilerine uygun iş adayını seçip bilgilendirme gönderirler. Secretcv sitesine hem iş arayan olarak hem de firma olarak kolaylıkla üye olabilirsiniz.

Secretcv içerisinde 40.733 iş ilanı bulunmaktadır. Bu kadar sayıya kadar ulaşan ilanlardan size en uygun olanını seçip siz de hayalinizdeki işe kavuşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Secretcv internet sayfasına giriş yapıp, üyelik oluşturmak. Bu işlemi hallettikten sonra bu ilanların tümünü inceleyip, değerlendirebilirsiniz. Son olarak da istediğinize başvuru da bulunabilirsiniz. Eğer ki eleman arayan bir firmaysanız size en uygun elemanı Secretcv üzerinden hemen bulabilirsiniz.

Secretcv Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

Secretcv bildiğiniz gibi bünyesinde binlerce ilanı barındırıyor. İş arayan kişiler için bu büyük bir fırsat. “ Secretcv Şifremi Unuttum” iş arayanlar için oldukça büyük bir problem olabilir. Çünkü siteye giriş yapamayan üyeler maalesef iş ilanlarına başvuruda bulunamıyorlar. Bu problemin çözümünü sizler için adım adım anlattık.

Secretcv Şifremi Unuttum

Secretcv internet sayfasına giriş yapınız. Sayfaya giriş yaptığınızda karşınıza gelen sayfanın sağ üst köşesinde “Aday Giriş” butonunu göreceksiniz. “Aday Giriş” butonuna tıklayınız.

Secretcv Şifremi Unuttum

Aday giriş sayfası açılacaktır. Aday giriş sayfasının sağ köşesinde yer alan üye giriş bölümünün hemen altında “Şifremi Unuttum” bağlantısı yer almaktadır. Sizler için ok ile belirttiğimiz “Şifremi Unuttum” bağlantısına tıklayınız.

Secretcv Şifremi Unuttum

Karşınıza şifremi unuttum sayfası gelecektir. Bu sayfada e-posta ve güvenlik kodu gibi bir takım bilgiler sizden istenecektir. Ok işareti ile belirtilmiş olan boşlukları doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Bilgilerin girişini yaptıktan sonra “Gönder” butonuna tıklayınız.

Secretcv Şifremi Unuttum

Gönder butonuna tıkladıktan sonra sayfa aynı kalacaktır. “Şifremi Unuttum” yazısının hemen üzerinde kırmızı bir şekilde işaretlediğimiz yeşil bir bilgilendirme ekrana gelecektir. “ Şifre sıfırlama talebinizle ilgili E-posta adresinize gönderilmiştir.” Uyarısını aldıysanız işleminiz doğru bir şekilde ilerliyor demektir.  Bu aşamadan sonra e-posta adresinizi kontrol etmeniz gerekiyor. Gerekli bilgiler Secretcv tarafından size gönderilmiştir.

Secretcv Şifremi Unuttum

Size gelecek olan mailin içeriği bu şekilde olacaktır. Secretcv tarafından gönderilen bu mailin içerisinde bulunan ve kırmızı alanın içerisinde yer alan bağlantıya tıklayarak Secretcv şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Bağlantıya tıkladıktan sonra sistem otomatik olarak sizi şifre oluşturma ekranına aktaracaktır. Buradan istediğiniz yeni şifreyi oluşturabilirsiniz.

Secretcv Şifrenizi Sıfırlamak İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz