Sevgiland Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Sevgiland Üyelik İptali

Sevgilan sitesi benzeri birçok site gibi arkadaşlık, aşk ve daha ötesi için kurulmuş olan bir sitedir. Bu tür sitelerde her daim görüldüğü gibi birçok farklı gerçek üyeliğin yanında aynı zamanda sahte üyelere rastlamak da mümkündür. Üstelik bu tür üyelikler sadece üyeler tarafından değil aynı zamanda yönetim tarafından da açılmaktadır. Sahte profillerin asıl amacı site içerisinde yer alan gold ve platin üyeliklere yöneltmektir. Zira sitenin böyle bir amacı olduğunu üyelik sözleşmesinde yer alan yedinci maddeye bakarak da anlamamız mümkündür. Sevgiland sitesinde standart bir üyeliğe sahip olan erkekler mesaj gönderememektedir. Fakat buna rağmen kadınların mesaj göndermesinde herhangi bir sorun yaşanmaz. Site yetkilileri tarafından kadın üyelerin için oluşturulmuş olan sahte üyelikler aracılığı ile çeşitli ilgi belirten mesajları kullanarak erkek ve standart üyeleri GOLD ya da PLATİN üye olmaları için teşvik ediyorlar. Fakat gold ya da platin üye olan üyelerin daha sonra bu kişilerden herhangi bir geri dönüş alamaması ortada dönen şeyin parayla ilgili bir düzenbazlık olduğunu gözler önüne seriyor. İşte Sevgiland Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyen birçok kişinin esasında karşılaştığı en büyük sorun da budur. Bu tür sorunlara sadece bu sitede değil birçok arkadaşlık ve aşk sitesinde karşılaşmak mümkündür.

Sevgiland Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Sevgiland Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyen standart üyeler bu haklarını kolay bir şekilde kullanabilseler de aynı şey Gold ya da Platin üyeler için geçerli değildir. Zira Gold ve Platin üyeler için Sevgiland Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek mümkün değildir. Ücretli bir şekilde Sevgiland sitesine üye olan kişilerin üyeliklerini iptal edebilmesi mümkün değildi. Bu nedenle de bu tür işlemler ile ücret iadesi almak isteyen kişiler bu çabanın ardından elleri boş dönecektir. Karşılığında bir ücret verilerek alınan Gold ve Platin üyelerin üyelik paketi satış çerçevesinde satın almış oldukları üyelik paketlerinden vazgeçmeleri mümkün değildir. Bu nedenle de bu üyelerin üyelik paketlerinin sona ermesini beklemeleri gerekmektedir. Bu bir yana siteye standart üye olan kişilerin üyelik iptali işlemlerini gerçekleştirmeleri için önlerinde hiçbir engel bulunmamaktadır. Sevgiland Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin tek yapması gereken şey yazımızın sonunda yer alan linke tıklamak olacaktır. Aynı linke üyelik sözleşmesi maddelerden biri olan 23. maddede görmeniz de mümkündür.

Bununla birlikte Sevgiland Üyelik İptali işlemleri için yazımızın ya da üyelik sözleşmesinin sonunda yer alan linke tıkladıktan sonra siteye hali hazırda giriş yapmadıysanız öncelikle bu işlemi gerçekleştirmeniz gerekir. Aşağıda yer alan linke tıkladıktan sonra siteye giriş yapmanız mümkün hale gelecektir. Bu durumda site ile ilişkilendirmiş olduğunuz e posta adresinizi ve şifrenizi yazmanız ve ardından da güvenlik kodu kapsamında yer alan rakamları ilgili metin kutusuna girmeniz gerekmektedir. Bu işlemin ardından da “Üyelik İptali” butonuna basmanız mümkündür.

Sevgiland Üyelik İptali işlemlerini gerçekleştiren kişilerin Sevgiland sitesinde sahip oldukları tüm bilgiler kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde silinecektir. Bununla beraber bu üyeliği bir kez daha kullanmanız da mümkün olmayacaktır. ayrıca site içinde kullanmış olduğunuz kullanıcı adı da bir başkası tarafından kullanılabilir hale gelecektir. Bu nedenle üyelik iptali konusunda emin değilseniz bu kararı vermeden önce bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederiz.

Sevgiland Üyelik İptali için TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz