Spotify Hesap Kapatma ve Silme | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Spotify Hesap Kapatma ve Silme

Spotify hesabınızı çeşitli nedenlerden dolayı kapatmak isteyebilirsiniz. Ancak bunun için atılması gereken bazı adımlar olduğunu unutmamalısınız. Şu bağlantı adresinden ( https://www. spotify.com/tr/about-us/contact ) doğrudan hesap silme sayfasına ulaşmak mümkün.

İşlemler aslında son derece basit ve hızlı ilerliyor. Ancak sizin hesabı kapatıp kapatmamakta tereddüt yaşadığınızı varsayarak teyit edici sorulara muhatap kalıyorsunuz. Tüm bu soruları cevaplayıp kararlılığınızı gösterdiğiniz takdirde hesap silme işlemi nihayet başlıyor.

Spotify hesap kapatma ve silme işlemleri arasında herhangi bir fark yok. İşlemler resmi site üzerinden tamamen aynı şekilde yürütülüyor. Ayrıca yeniden dönmek istediğiniz takdirde daha önce üye olduğunuz gibi kolayca üyelik işlemleriniz gerçekleştiriliyor.

Sitede üyelik işlemleri hakkında verilen bilgiler kadar silme ve kapatma işlemleri açısından da yeterli açıklayıcı bilgiler mevcut. Aşağıda adım adım vereceğimiz bilgiler ışığında işleminizi kolayca gerçekleştirebileceğinizden eminiz. Sadece bu güzel müzik uygulamasından vazgeçmekteki kararlılığınızı göstermeniz, işlemlerin hızlı yürütülmesi için yeterli.

Bir uyarı yapmak gerekirse, spotify silmek istediğiniz hesaba masaüstü cihaz yardımıyla girmenizi tavsiye ederiz. Zira bazı durumlarda mobilden silinemediğine dair bilgiler mevcut

Gelelim silme ve kapatma işleminin atılması gerekli adımlarına:

  • Yukarıda belirttiğimiz bağlantı üzerinden Spotify’e ulaşarak ilk adımı atmış oluyorsunuz.
  • Ardından ilk sayfada yer alan “Hesap” butonuna tıklamanız gerekli.
  • Karşınıza çıkan yeni sayfada yer alan “ Hesabımı kalıcı olarak kapatmak istiyorum” ibaresi üzerine tıklama yapmanız gerekiyor
  • Ve son olarak sol kısımda yer alan “Hesabı kapat” butonu üzerine tıkladığınızda amacınıza ulaşmış oluyorsunuz.

Uygulamanın resmi sitesi son derece detaylı ve anlaşılır biçimde size atmanız gereken adımlar konusunda yönlendirmelerde bulunuyor. Sadece olası tereddütlerinizi gidermeye yönelik bazı sorular zaman kaybına yol açsa da, spotify kapatma veya silme işlemi sorunsuz bir şekilde yapılmakta.

Sadece müzik içeriği sayesinde değil kurumsal olarak da kaliteli bir işleyişe sahip olduğunu bu işlemler sırasında hatırlatan Spotify, dünyanın saygın markalarından biri olmayı nasıl becerdiğini bir kez daha ispatlıyor. Sizi bıktırarak elinde tutabilmek için aptalca yönlendirmeler ve oyalamalara tenezzül etmeden, girerken gösterdiği kolaylığı çıkarken de sağlıyor.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz