Stumbleupon Hesap Silme | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Stumbleupon Hesap Silme

Stumbleupon farklı web sitelerini, resimleri ve videoları keşfetmenizi sağlayan bir web sitesidir. Stumbleupon’a kayıt yaptıktan sonra ilgi alanlarınızı seçebileceğiniz bir sayfa gelmektedir. Bu sayfada ilgilendiğiniz konuları işaretleyerek size özel web sitesi, video vb. önerilerini almanıza yardımcı olur. Sizin ilgi alanınıza yönelik özelleştirilebilen bu site sayesinde pek çok yeni medyayı keşfedebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere Stumbleupon hesabı nasıl silinir resimler ile anlatacağız.

Stumbleupon Hesabınızı Silmeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Stumbleupon Hesap Silme işlemini gerçekleştirdiğiniz ve Stumbleupon hesabını kapattığınız taktirde hesabınızın içinde bulunan bütün ilgi alanlarınız, kayıtlarınız, beğenilerinizin hepsi tamamen silinecektir. Bu işlem gerçekleştiği zaman geri alınamamaktadır. Dolayısıyla kaybetmek istemediğiniz verilerinizi ve not etmek istediğiniz, keşfettiğiniz internet sitelerini yedeklemenizi tavsiye ederiz.

Stumbleupon Hesap Silme Resimli Anlatım

Stumbleupon Hesap Silme işlemini en basit yoldan gerçekleştirebilmeniz için işleminize paylaşmış olduğumuz Stumbleupon hesap silme linkine tıklayarak başlamalısınız: http://www.stumbleupon.com/settings/account

Stumbleupon hesabınıza daha önceden giriş yaptıysanız üçüncü ekran görüntüsünden Stumbleupon Hesap Silme işleminize devam edebilirsiniz.

Stumbleupon Hesap Silme

Stumbleupon Hesap Silme linkine tıkladıktan sonra yukarıdaki sayfa sizi karşılıyorsa Stumbleupon hesabınıza giriş yapmamışsınız demektir. Bu sayfadan hesabınıza giriş yapmak için sağ üst köşede görebileceğiniz “Sing In” yazısına tıklamanız gerekmektedir.

Stumbleupon Hesap Silme

“Sing In”e tıkladıktan sonra karşınıza gelecek bu sayfanın sağ üst köşesinde görebileceğiniz “Login” yazısına tıkladıktan sonra açılacak olan yukarıda da gördüğünüz kutucuğun içine kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi yazdıktan sonra şifrenizi girerek “Login” butonuna tıklayarak Stumbleupon hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Stumbleupon Hesap Silme

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Delete Account” yazısının yanında bulunan “Click here to initiate account deletion” mavi yazısına tıklayarak Stumbleupon Hesap Silme işleminize devam edebilirsiniz.

Stumbleupon Hesap Silme

İlgili yere tıkladıktan sonra gelecek olan kutucukta Stumbleupon Hesap Silme işlemini onaylamanız adına Stumbleupon hesabınızın şifresini tekrar girerek “Delete” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Stumbleupon Hesap Silme

Daha sonra sayfanın yukarısında mavi renkte görünen bilgi kutucuğunu gördüğünüz zaman Stumbleupon Hesap Silme işleminizin sizinle ilgili olan kısmının tamamlanmış olduğunu görebilirsiniz. Gerisi Stumbleupon ekibine kalmıştır. Sizin hesabınız silinme listesine alınmıştır. Sıra sizin hesabınıza geldiği zaman Stumbleupon ekibi tarafından silinecektir.

Mobil Cihazdan Stumbleupon Hesabı Silme

Stumbleupon Hesap Silme işlemini mobil cihazlarınızın tarayıcıları ile de gerçekleştirmeniz mümkündür. Yukarıda ve aşağıda paylaştığımız Stumbleupon Hesap Silme linkine tıklayıp yukarıda söz ettiğimiz hesap silme adımlarını takip ederek Stumbleupon hesabınızı kapatabilirsiniz.

Stumbleupon Hesap Silme İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz