StumbleUpon Şifremi Unuttum | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

StumbleUpon Şifremi Unuttum

StumbleUpon milyonlarca kullanıcıyı içerisinde barındırır ve diğer tüm sosyal platformlardan farklı bir sisteme sahiptir. Özellikle internette sörf yapmayı seven kişi ve kişiler için oldukça yararlı bir platformdur. Size göre özelleştirilmiş seçenekleriyle bağımlısı olabileceğiniz bir internet sitesi ve mobil uygulamadır. Kullanıcılarının yaşadığı “StumbleUpon Şifremi Unuttum” konusunun detaylarını ve çözümünü yazımızın devamında sizlerle paylaşacağız.

StumbleUpon Nedir?

StumbleUpon bir sosyal medya platformu olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat StumbleUpon’un diğer sosyal medya platformlarından ayrıştığı bir nokta bulunmaktadır. StumbleUpon imleme (bookmarking) kategorisinde yer alan bir sosyal medya platformudur. StumbleUpon oldukça kullanışlı bir platform.

StumbleUpon’un özelliği ise beğeni ve ilgi alanlarınıza göre sizlere internet siteleri önermesidir. StumbleUpon sayesinde binlerce yeni web sitesi keşfedebilirsiniz. Ayrıca sistem içerisindeki diğer kullanıcıların da tavsiye ettiği web siteleri size önerilebilmektedir. Bu hizmeti tarayıcınıza eklenti olarak da koyabilirsiniz. Bu sayede ilgi alanlarınıza göre özelleştirilmiş web sitelerini anında görebilirsiniz. Tarayıcınıza ekleme işlemi için StumbleUpon internet sayfasına giriş yapmanız gerekiyor. Sizin de bir web sayfanız varsa StumbleUpon üzerine ekleyebilirsiniz. Ekleme işlemlerinde kullanıcılara günlük 10 sayfa sınırlandırma getirilmiştir. Sınırlandırmanın 10 sayfa olmasının sebebi ise sisteme web sitenizin sayfalarını ayrı ayrı eklemeniz gerekiyor. StumbleUpon ilgi alanı ve beğeni tabanlı çalıştığı için sitenizi sayfa sayfa kategorize edip, diğer kullanıcılara sunacaktır. Sadece tarayıcınız üzerinden değil mobil olarak da ulaşmanız mümkün. Android ve iOS sistemi olan tüm cihazlarda StumbleUpon’u kullanabilirsiniz.

StumbleUpon site trafiğini önemseye kişiler için önemli bir fırsattır. Sitenizi sistem üzerine tek tek eklediğiniz için ilgi alanını kapsayan herkese ayrı ayrı bu sayfalar önerilecektir. Milyonlarca kişiye önerildiği için internet sitenizin trafiğinde yoğun bir artış gözleyebilirsiniz. Uygulamaya Facebook, Google hesabınız ve e-mail adresiniz ile kayıt olabilirsiniz. Hangi yöntemi seçeceğiniz tamamen sizin inisiyatifinize kalmıştır. StumbleUpon’u diğer platformlardan ayıran en önemli özellik ise sistemin sunmuş olduğu içeriklerin tümü tamamen size göre özel şekillenmektedir. Random şekilde hiçbir içerik karşınıza çıkmamaktadır. Tamamen belirlediğiniz kriterlere uygun içerikler sizi bekliyor!

Site içerisinde arkadaşlık da kurabiliyorsunuz. Arkadaşlar ekleyebiliyor, onların ne tür siteler takip ettiğini görebiliyorsunuz. Sadece bununla kalmıyor mesajlaşıp birbirinize yeni sayfalar da önerebiliyorsunuz. Stumble! Butonu ile her seferinde yeni sayfalara yelken açıp, yeni sayfalar keşfetme şansınız bulunuyor.

StumbleUpon Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

StumbleUpon Şifremi Unuttum diyorsanız çözümü çok kolay! Sizin içi hazırladığımız şifre yenileme rehberi ile kolaylıkla şifrenizi yenileyebilirsiniz. StumbleUpon şifre yenileme işlemi oldukça basit adımlar içermektedir. Hemen StumbleUpon Şifremi Unuttum konusunun çözümü olan adımlara geçelim.

StumbleUpon Şifremi Unuttum

StumbleUpon internet sayfasına giriş yapınız. Sayfaya giriş yaptığınız zaman sağ üst köşede “ Already a member? Login” bağlantısını göreceksiniz. Görselde işaretlediğimiz bu bağlantıya tıklayınız.

StumbleUpon Şifremi Unuttum

Tıkladıktan hemen sonra ufak bir pencere açılacaktır. Bu pencere üzerinde bulunan “ Forgot Password?” bağlantısına tıklayınız.

StumbleUpon Şifremi Unuttum

“Forgot Password” bağlantısına tıkladıktan hemen sonra karşınıza bu sayfa çıkacaktır. Ok işaretiyle göstermiş olduğumuz “ Username or Email” boşluğuna kullanıcı adınızı veya e-mail adresinizi yazınız. Yazdıktan sonra da “Reset Password” butonuna tıklayınız.

“Reset Password” butonuna bastıktan sonra bu sayfa üzerinde yapacağınız hiçbir işlem kalmamaktadır. Artık mail kutunuzu kontrol edebilirsiniz. StumbleUpon tarafından gönderilen e-maili açınız. Mail içerisinde size şifre sıfırlama bağlantısı gönderilecektir. Bağlantıya tıkladıktan sonra hemen yeni şifrenizin girişini yapabilirsiniz. Şifre unutma problemi yaşamamak için farklı ağlar aracılığıyla giriş yapabilirsiniz.

StumbleUpon Şifrenizi Sıfırlamak İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz