Tango Hesap Kurtarma | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Tango Hesap Kurtarma

Tango Hesap Kurtarma işlemlerine geçmeden önce biraz Tango’dan bahsedelim.

Tango sesli ve görüntülü aramalar yapılmasına imkan sağlayan ücretsiz bir programdır. Bu uygulama sayesinde metin mesajlarını, fotoğraf ve videolarla birlikte durum güncellemelerini ücretsiz bir şekilde yapabilir, hem yakınınızda yer alan hem de uzaklarda yaşayan arkadaşlarınızla iletişim sağlayabilir ve birbirlerinize ses, fotoğraf, video ve mesaj gönderebilirsiniz. Dünya’nın dört bir yanında yer alan 300 milyondan fazla kişi Tango uygulamasını kullanmaktadır. Bu sebeple de Tango hesap kurtarma işlemleriyle ilgili bilgi almak isteyen kişi sayısı da çoktur. Aşağıda yer alan anlatımla birlikte Tango Hesap Kurtarma işlemlerini öğrenebilirsiniz.

Tango Hesabımı Nasıl Kurtarırım?

Eğer Tango hesabınıza ait şifrenizi unuttuysanız ve ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız doğru yerdesiniz. Tango şifre geri alma ve Tango Hesap Kurtarma işlemleri birkaç farklı şekilde olmaktadır. Zira Tango Hesap Kurtarma işlemlerine ait bu farklı şekiller, kullandığınız uygulamaya göre değişim göstermektedir. Uygulamadan kastımız elbette ki uygulamayı kullandığınız işletim sistemiyle alakalıdır. Tango Hesap Kurtarma işlemleri için Android işletim sistemi yüklü akıllı telefon ya da tablet türevi akıllı cihazlar üzerinden ya da ios işletim sistemi yüklü iphone telefonlar ya da ipad gibi akıllı cihazlar üzerinden sahip olduğunuz uygulamalar aracılığı ile hesabınızı geri almak istiyorsanız uygulama içerisinden oturum açma ekranına geldikten sonra “Şifremi Unuttum” seçeneğine dokunmanız gerekiyor. Ayrıca bilgisayarınız aracılığı ile işlem yapmak istiyorsanız, Tango’nun yardım sitesi olan support.tango.me sitesine gitmeli ve burada yer alan oturum açma ekranının hemen altında yer alan “Forgot My Password” seçeneğine tıklamalısınız.

adsiz

Bu aşamadan sonra “Tango Hesap Kurtarma” şifre sıfırlama işlemleri için Tango hesabına üye olurken kullanmış olduğunuz e posta adresini ya da eğer bu e posta adresini üye olduktan sonra değiştirdiyseniz değişimden sonra kullandığınız e posta adresini girmelisiniz. Her halükarda hesapla güncel olarak ilişkisi olan e posta adresini girmelisiniz. E posta adresini “Your Email” kısmına girdikten sonra “Submit” diyebilirsiniz. Ardından size gönderilecek olan mail üzerinden şifre sıfırlama işlemleri ile alakalı olan talimatları uygulayarak kendinize yeni bir şifre belirleyebilirsiniz. Bu şifrenin mutlak surette başkaları tarafından kolaylıkla tahmin edilebilecek doğum günü tarihiniz, evcil hayvanınızın adı, adınız, soyadınız, 123456 gibi şifreler olmaması gerekmektedir. Zira bu denli kolay şifreler oldukça hızlı bir şekilde ele geçirilebilmektedir. Bu nedenle şifrenizi belirlerken hem kolay bir şekilde tahmin edilemeyeceğinden hem de başkalarının düşünemeyeceği bir şeyi belirlediğinizden emin olduktan sonra bu şifreyi bir kez daha girerek, hesabınıza ait yeni şifreyi oluşturabilir ve Tango hesabınızın tadını çıkartmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Tango Hesap Kurtarma işlemleri bu şekildedir.

Tango Hesabım Askıya Alındı

Peki ya Tango hesabınız askıya alındı ve Tango Hesap Kurtarma işlemlerini nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Tango Hesap Kurtarma işlemlerinin askıya alınan hesap konusunda nedenleri aşağıdaki gibidir.

Eğer hesabınız çeşitli sebeplerden dolayı askıya alındıysa bu hesabınız üzerinden yapılmış nefert içerikli, tehdit edici, pornografik içerik, müstehcen paylaşım, zorba hareketler, ırkçı ya da etnik kökenli ayrımcılıklar, hakaret ya da iftira içeren paylaşımlardan dolayıdır.

Diğer kullanıcılara karşı özelden ya da genelden kaba bir şekilde davranmak  ya da çıplaklık göstermek, karşı tarafın istemediği şekilde davranışlar sergilemek uzaklaştırma sebeplerinin arasında gelir.

Kanalların altına atılan bitmek bilmeyen, kirletici paylaşımlar, başkalarından kendilerini eklemelerini istemek için her yere yazılan durumlar, uzun yorumları kopyalayıp yapıştırmak, okunaksız şeyler yazmak da uzaklaştırma sebeplerindendir.

Ürün ya da hizmete teşvik eden içerik paylaşımları ceza gerektiren bir suç olarak görülüp hukuki bir sorumluluğu ortaya çıkarabilir.

Eğer yukarıda yazılan sebeplerden herhangi birini yapmadıysanız ve buna rağmen hesabınız geçici ya da kalıcı süreliğine askıya alındıysa, “suspensions@tango.me” adresine durumunuzla ilgili bir mesaj gönderebilir ve Tango Hesap Kurtarma ile ilgili yardım isteyebilirsiniz. Haklı bulunduğunuz taktirde hesabınız yeniden açılacaktır. Fakat yukarıda yer alan davranışların en az birini yaptığınız taktirde eğer hesabınız belirli bir süreliğine alındıysa bu süreyi beklemek mecburiyetinde olursunuz. Eğer hesabınız kalıcı olarak dondurulduysa yeni bir hesap açmaktan ya da Tango uygulamasını kullanmamaktan başka çareniz kalmaz. Tango Hesap Kurtarma işlemleri için göndereceğiniz bu e postanın içerisinde telefon numaranızın ve hesabınızla ilişkili olan e posta adresini de yazmayı unutmayınız. Bu şekilde hangi hesaptan bahsettiğinizi anlayabilirler.

Ayrıca buraya tıklayarak bir form doldurabilirsiniz.

Tıkladığınız bu link ile birlikte askıya alınan hesabınız konusunda bir form doldurabilme imkanına erişirsiniz. Ayrıca diğer sorunlarınızla ilgili olarak da işlemleri buradan yapabilirsiniz. Tango Hesap Kurtarma işlemlerini bu form aracılığı ile yürütebilirsiniz.

requ

Tango Hesap Kurtarma işlemleri için ilk olarak e posta adresinizi ve ardından Tango hesap bilgilerinizi yazmalısınız. Yani Tango hesabınızda kayıtlı olan e posta adresi ya da cep telefonu numarasını girmeniz gerekmektedir.

Ardından Tango Hesap Kurtarma işlemleri için Tango’yu kullandığınız aygıtı seçmeniz gerekiyor. Seçenekler; Android telefon ya da tablet, iphone, ipad, ipod ve yukarıdakilerin hiçbiri şeklindedir. Size uygun olan seçeneği seçtikten sonra, Tango’yu kullandığınız telefon markasının modelini yazmalısınız. Ardından bulunduğunuz ülkeyi seçmelisiniz. Beraberinde yazmak istediğiniz konuyu seçenekler arasından doğru bir şekilde seçmelisiniz. Ki bu durumda yukarıda yer alan görselde de görülebileceği gibi “Account suspended” yani “Hesabım askıya alındı” seçeneğini işaretlemelisiniz. ardından formu gönderme sebebinizi yazmalı ve bir sonraki aşamada yer alan büyük metin kutusuna da konuyla ilgili olarak muzdarip olduğunuz şeyleri yazmalısınız.

İsterseniz, Attachments bölümünden konuyla ilgili olarak bir ek dosya ekleyebilirsiniz.

Ayrıca Tango Hesap Kurtarma hakkında istekte bulunabileceğiniz gibi farklı konularda da bir istekte bulunabilirsiniz.

Son olarak “Ben robot değilim.” yani “I am not a robot” seçeneğinin kutusunu işaretledikten sonra “Submit” yani “Gönder” butonuna basınız. Kısa bir süre içerisinde Tango çalışanları sizinle iletişime geçilecektir. Böylelikle Tango Hesap Kurtarma işlemlerinin gerçekleştirilip gerçekleştirilemeyeceğini öğrenirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Mehmet dedi ki:

  Tango hesabımın açılmasını istiyorum

 2. Mehmet dedi ki:

  Tangoya hesabım askıya alınmış geri verilmesini istiyorum

 3. Mehmet dedi ki:

  Matematik sorularını

 4. Mehmet dedi ki:

  Tanga çok güzel

 5. Mehmet dedi ki:

  Tango açılmasını istiyorum

Yorum Yaz