Tango Şifremi Unuttum | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Tango Şifremi Unuttum

Mobil iletişimin artması ve internetin mobil cihazlarda daha yaygın hale gelmesi ile birlikte iletişim amaçlı ve eğlence unsurları içeren sosyal platformların sayısı da her geçen gün artıyor. Ücretsiz yazılı, görüntülü ya da videolu mesaj gönderiminin yanı sıra görüntülü arama, sesli arama gibi özellikler de sunan platformlardan bir tanesi de Tango. Hem Google Play’de hem App Store’da yer alan, Tango.me adresli web sitesinden de kullanıcılarını bilgilendiren Tango tam anlamıyla nasıl bir uygulamadır? “Tango şifremi unuttum” diyenler nasıl bir süreç izlemelidir? Tango şifresini yenileme, Tango parolasını sıfırlama mümkün müdür?

Tango Nedir?

Herhangi bir ücret ödemeksizin görüntülü ve sesli aramalar yapmanızı sağlayan Tango isimli uygulama ile metin mesajları haricinde video, durum güncellemesi ya da fotoğraf paylaşımı da yapabilirsiniz. Hem bir iletişim aracı olan Tango hem de bir sosyal platform olma yolunda ilerleyerek kendini geliştirme ve kullanıcı sayısını artırma hedefi gütmektedir. Dünya genelinde 300 milyondan fazla kişiye hitap etmeye başlayan Tango ile dünyanın herhangi bir noktasındaki bir arkadaşınızla bu uygulama sayesinde iletişime girmenizi sağlıyor.

Tango’nun sağladığı kolaylıkları şöyle bir listeleyelim:

Arkadaş ve ailenizle aranıza mesafe girse dahi bağınızı koparmamanızı sağlıyor.

Ücretsiz aramalar ile birlikte yüksek kaliteli görüntülü aramalar yapmanıza da izin veriyor.

Tango’dan yapacağınız çağrılar operatör çağrısı dışında olduğu için mobil hattınızdaki dakikaları harcamanıza gerek kalmıyor.

İstediğiniz her numarayı aramanıza izin veriyor.

Tıpkı Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal özellikler sunup durum, foto ya da video paylaşımına sizi teşvik ediyor ve başkalarının paylaşımlarını takip etmenize izin veriyor.

Eğlenceli stickerlar ile görsel paylaşımlarınızı daha eğlenceli hale getirmenize fırsat sunuyor.

Tanımadığınız kişiler ile ortak noktalarınızı görmenizi ve bir sohbet başlatıp yeni arkadaşlıklara yelken açmanızı sağlıyor.

Grup konuşmaları sayesinde kendinizi yeni bir grupla birlikte bir aktivite yaparken bulabilirsiniz.

Tango üzerinden oyun bile oynayabilirsiniz.

Tango Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

Tango şifrenizi unuttuysanız yapmanız gereken şeylerden bir tanesi de mobil ya da masaüstü cihazınızın tarayıcısını açıp support.tango.me adresine girmenizdir.

Bu adrese girdikten sonra karşınıza Türkçe dil seçeneği olmayan, İngilizce bir talimat ekranı çıkacak. Bu ekranda size “Şifrenizi resetlemek için e-posta adresinizi yazın ve biz de size gerekli talimatları içeren bir e-posta gönderelim” şeklinde bir uyarı çıkıyor.

“Your e-mail” kısmına Tango’ya kayıt olurken belirttiğiniz e posta adresinizi yazıyorsunuz ve aşağıdaki “submit” düğmesine basıyorsunuz.

tango-sifre

Submit’e bastıktan kısa bir süre sonra e-posta adresinize Tango.me sitesi üzerinden bir link ve ilgili talimatları içeren bir mail gelecek. Bu maili açtıktan sonra talimatları da okuyarak mail içerisinde yer alan doğrulama linkine tıklıyorsunuz ve bu linke tıkladıktan sonra karşınıza çıkan ekranda yeni şifrenizi yazarak şifre sıfırlama işleminizi bitirmiş olursunuz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz