Tozlu Giyim Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Tozlu Giyim Üyelik İptali

Sahibi Hüseyin Tozlu’nun Samsun’a ailesinin yanına gelmesi ile pazarda 20 metrekarelik  tezgah açarak başlayan serüveni, 2001 yılında ‘kadın giyim mağazaları’ açarak devam etmiştir. 2010 yılına kadar 6 mağaza, Karadeniz bölgesi ağırlıklı 40 bayisi açılmıştır. Hüseyin Tozlu, 2010 yılında iş modeline e-ticareti de ekleyerek, sadece kendi markalarını  satarak diğer e-ticaret sitelerine göre farklı bir model oluşturmuştur. Tozlu Giyim sahibi Hüseyin Tozlu, kendi deyimiyle başta muhafazakar kesime yönelik kıyafetler ürettiklerini söylemiştir. Bu amaçla da 2014 yılında tesettür giyimi tercih edenler için Diesre adlı yeni bir marka yaratmışlardır.  Ancak şu an gördüğümüz Tozlu Giyim kendini oldukça geliştirmiş olup, her kesime yönelik giyim ürünleri üretir ve satışa sunar. Üstelik giyim mağazası olarak yola çıkılsa da şu an tozlu.com’da kadın, erkek, çocuk ve tesettür giyimin yanı sıra kozmetik, aksesuar, ev & yaşam kategorilerinde de ürünler satılmaktadır. Alışverişleri ister Android işletim sistemine sahip cihazlardan Google Play Store ile,  IOS işletim sistemine sahip cihazlardan App Store ile indirilerek veya bilgisayarınızdan tozlu.com internet adresi üzerinden  yapılabilir.  Telefon ile WhatsApp uygulaması üzerinden de sipariş vermeniz mümkündür. Tozlu.com’dan alışveriş yapmanın bir başka özelliği ise hangi ülkede olursanız olun kargonuz her yere gelebiliyor. ‘Uygun fiyat, kaliteli ürün’ sloganıyla yola çıkan Tozlu Giyim, bu doğrultuda müşterilerine kolaylık sağlamak amacıyla Türkiye’de ilk kapıda ödeme sistemini kullanan firmalar arasındadır. Kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz gibi internet üzerinden de anlaşmalı banka kredi kartları ile de ödeme yapma imkanına sahipsiniz. Tozlu.com’dan alınan ürünler, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde faturanın arka yüzündeki iade formunun eksiksiz olarak doldurulması ile anlaşmalı olunan  kargolar veya teslim alınan kargo ile karşı ödemeli olarak iade edilebilir. Ancak anlaşmanın olmadığı  diğer kargo şirketleri ile geri gönderilen ürünlerin kargo ücretleri tozlu.com şirketi tarafından karşılanmayıp göndericiye kişiye aittir. 14 iş gününü aşan geri gönderimlerde iade kabul edilmediği gibi iade etiketsiz, yıkanmış, süresi dolan faturasız, kullanılmış tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş ya da kullanımdan dolayı hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi de  firma tarafından kabul edilmemektedir.  Tüm bu çalışmaları, kolaylıkları doğrultusunda tozlu.com 2014 Webrazzi Ödüllerinde, aday olduğu ”Yılın Web Girişimi” ve ”Yılın Moda Odaklı E-Ticaret Sitesi” kategorilerinin ikisinde de birinci olmayı başarmıştır. Ödüller var, iyi bir site tamam ama Tozlu Giyim üyeliğimi iptal etmek istiyorum mu diyorsunuz? Gelin o zaman devam edelim.

Tozlu Giyim Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

Tozlu Giyim’in tarihsel gelişimi, ilerleyişi ve işleyişinden bahsettikten sonra sıra esas konumuz olan Tozlu Giyim üyelik iptaline geldi. Tozlu Giyim’in müşterilerine sağladığı avantajlar sayesinde pek çok insan güvenli ve keyifli  alışverişi evlerinden yapabiliyor. Fakat müşteriyi memnun etmek ve ilk güveni sağlamak ticarette biraz zor olabilir. Özellikle ilk kez internet üzerinden alışveriş yapıp, ürün gelene kadar ki endişeli bekleyiş, ürün geldikten sonra ki memnun kalma ya da hüsrana uğrama e-ticarette müşteri açısından önemli bir durumdur. Müşteri de memnun kalınca, sorun olunca, yanlış ürün gelince vs. bunları firmanın ilgi birimlerine bildirip, konu hakkında iyileştirilme yapılması talep edilmelidir. Bu alışveriş yöntemini kullanıp memnun olanlar olduğu kadar şikayetçi olan müşterilerde vardır. Şikayetlerin bir kısmı paranın yatırılması ama ürünün gelmemesi üzerine olup, ürünün hatalı dikişe sahip olduğu, iade ücretinin gönderilmediği, ürünlerin geç teslim edildiği de şikayetler arasında yer almaktadır. Bu durum da hesabını silmek isteyen pek çok kullanıcı olmaktadır. Tozlu Giyim üyelik iptal işlemini bir kaç farklı şekilde yapmak mümkündür. Bunlardan biri Tozlu Giyim üyelik iptal işleminizi gerçekleştirmek için posta yolu iletişimini kullanabilirsiniz. bilgilendirme@tozlugiyim.com.tr adresine  e-mail göndererek veya tozlu.com sitesine giriş yaptıktan sonra hesabım sekmesi altında bulunan Üyelik İptali seçeneğine tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Tozlu Giyim Üyelik iptal talebinizi iletmek için diğer bir seçenek ise 0850 766 55 55 telefon numarasından Müşteri Hizmetlerini arayarak Tozlu Giyim üyelik iptal işlemini gerçekleştirebilir  ya da info@tozlu.com adresine de Tozlu Giyim üyelik iptal talebinizi yazıp ilgili ekibe bildirebilirsiniz. Gördüğünüz gibi Tozlu Giyim üyelik iptal işlemi çok basit.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Şilan Arslan dedi ki:

  Çok fazla mesaj geliyor ve artık alışverişte yapmıyorum bu yüzden iptal etmek istiyorum.

 2. Ahmet dedi ki:

  Bilgilendirme mesajı gelmesini istemiyorum

 3. Ahmet yolal dedi ki:

  Bilgi mesaji istemiyorum gondermeyin.

 4. Sema dedi ki:

  Hergün mesaj mesaj yeter artık ya alışveriş yapmak istesem de ilgi bırakmıyorsunuz silin üyeliğimi hergun mesaj atmaktan da vazgeçin lütfen.

Yorum Yaz