Travian Hesap Silme | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Travian Hesap Silme

Travian 2003 yılında çıkmış olan bir tarayıcı tabanlı çevrimiçi savaş ve strateji oyunudur. Oyunun çıkış tarihinden günümüze 10 yıldan fazla geçmiştir. Bu da Travian’a benzer pek çok oyundan daha eski olduğu anlamına gelmektedir. Bu eski strateji oyununu yıllardır oynayan pek çok oyuncusu, bununla beraber oyuna yeni başlayan oyuncuları da bulunmaktadır. Oyun içinde yıllardan beri hali hazırda gelişmiş olan ve gelişen pek çok strateji mevcuttur. Oyun içinde bulunan köklü klanlar bu stratejilerin belli başlı geliştiricilerinden ve uygulayıcılarındandır. Travian’da çeşitli oyun modları mevcuttur. Sunucular açılırken oyunun hangi hızda ilerleyeceğini veya oyundaki farklı özelliklerin neler olacağı Travian tarafından belirlenir ve sunuculara girecek olan klanlar veya oyuncular bu farklı özelliklere ve hızlara göre stratejilerinin neler olacağına karar verirler.

Travian oyuncuları çeşitli sebeplerden dolayı oyun hesaplarını silme ihtiyacı duyabilirler. Travian Hesap Silme işlemini nasıl gerçekleştireceğinizi resimlerle anlattık.

Travian Hesap Silme Resimli Anlatım

Travian Hesap Silme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebileceğimiz bir hesap silme linki bulunmamaktadır. Bu işlemi Travian hesabımız içerisinden gerçekleştirmemiz gerekmektedir. Bunun için ilk olarak Travian Hesap Silme işlemini gerçekleştirmek istediğiniz hesabınıza giriş yapmalısınız.

Travian Hesap Silme

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra:

Travian Hesap Silme

Sağ üst tarafta kırmızı ile işaretlediğimiz ayarlar butonuna tıklayarak Travian Hesap Silme işleminin ilk adımı gerçekleştirmelisiniz.

Travian Hesap Silme

Ayarlar sayfasında yapmanız gereken yukarıda kırmızı ile de işaretlemiş olduğumuz “Hesap” butonuna tıklayarak hesabınızla ilgili ayarların bulunduğu sekmeye geçiş yapmalısınız.

Travian Hesap Silme

Hesap sekmesinde aşağı doğru kaydırdığınız zaman görebileceğini “Hesabı sil” başlığı altında görünen Travian Hesap Silme işlemi ile ilgili ayarları görebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmeyi istediğinizden emin olmak için “Evet”i işaretlemeniz gerek, hesabınızın güvenliği içinde “Şifreli onaylama:” ifadesinin yanında bulunan kutucuğa Travian hesabınızın şifresini tekrar yazarak aşağıda gördüğünüz “Kaydet” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Travian Hesap Silme

Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra “Hesabı sil” başlığı altında bir geri sayım göreceksiniz. Bu geri sayım tamamlandıktan sonra Travian Hesap Silme işlemi tamamlanmış olacatır. Dilerseniz x butonuna tıklayarak Travian Hesap Silme işlemini iptal etmeniz mümkün.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz