Trendyol Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Trendyol Üyelik İptali

Trendyol, Türkiye’nin en büyük moda e-ticaret sitesidir. Trendyol Grup, sadece Trendyol.com’u kurmakla kalmamış, Modagram.com ve Milla by Trendyol’u da kurmuştur. Dünya çapında nam salmış yüzlerce giyim markasının birbirinden güzel ve kaliteli ürünlerini çeşitli kampanyalar ve indirimlerle birlikte en uygun fiyatlarla satmaktadır. 1000 kişiyi aşkın bir ekibe sahip olan Trendyol, kuruluşundan sadece altı ay geçtikten sonra merkezi Amerika Birleşik Devletleri olan yatıım şirketi Tiger Golbal’dan da destek almayı başarmıştır. Google, Amazon, Groupon, Twitter gibi ünlü şirketlere de yatırımlar yapan Kleiner Perkins ile birlikte Avrupa Kalkınma Bankası da Trendol’a yatırımlarda bulunmuştur. 2013 yılında İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Maslak mahallesinde bir ofis açmıştır. Ayrıca Facebook üzerinden e-mağazaya sahiptir ve internet sitesinin güvenliği 128 bit şifreleme yöntemi ile sağlanmaktadır.

Modaya yön veren birbirinden farklı ve ünlü markalar ile, moda dünyasında nam salmış ünlü tasarımcıların tasarımlarıyla birlikte tekstilden ayakkabıya, aksesuardan elbiseye, ev tekstilinden dekorasyon ürünlerine, çocuk giyimden iç giyime, gözlükten ev elektroniğine, küçük ev aletlerinden takıya, kozmetikten çantaya ve daha birçok ürüne sahiptir.

Trendyol’un misyonu, modayı herkes için ulaşılabilir kılmaktır.

Trendyol Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Trendyol üyeliğinizi iptal etmek için birçok sebebiniz olabilir. Bu sebepler arasında siparişlerinizin eksik, kırık, bozulmuş ya da farklı sebeplerle hasar görmüş olması olabilir.

İnternet ortamında her türlü bilginin saklandığı ve daha sonra büyük veri analizcileri tarafından analiz edilip karşınıza sizin ilginize göre reklamların çıkartılması gibi özel hayatınızın işgalinin söz konusu olduğu durumlardan rahatsız olmuş olabilir ve üyeliğinizi iptal etmek istemiş olabilirsiniz.

Her ne kadar binlerce marka ve milyonlarca ürüne sahip olsa da aradığınızı bulamamış ve siteyi kullanmamaya karar vermiş olabilirsiniz.

Kargolarınızın, hızlı gönderme seçeneğinde olmasına rağmen zamanından çok daha geç gelmesi gibi durumlarla birden fazla kez karşılaşmış olabileceğiniz gibi parçalı sevkiyatlarda sizden iki ayrı kargo ödemesi de talep edilmiş olabilir.

Trendyol üyeliğinizi iptal etmenizin bir çok sebebi olabilir, sayılan sebepler veya bundan farklı bir sebeple üyeliğinizi iptal edecekseniz hiç merak etmeyin. Çok doğru yerdesiniz.

Hazırsanız, üyeliğinizi nasıl iptal edeceğinizi çok basit bir şekilde anlatacağım.

Öncelikle hesabınıza kullanıcı adınız ya da e-mailinizi ve parolanızı girdikten sonra sağ üst köşede olan Hesabım seçeneğinin üstüne geliniz.

Hesabım seçeneğinin altında birçok farklı seçenek daha olacaktır. Bu seçeneklerden birini seçebileceğiniz gibi doğrudan Hesabım seçeneğine de tıklayabilirsiniz.

Ardından en alt kısımda Üyelik İptali adlı seçeneğe tıklamanız gerekmektedir.

1

Üyeliğinizi iptal etme konusunda kararlıysanız, trendyol.com daha iyi bir hizmet sunabilmek açısından, üyeliğinizi iptal etme sebebinizi bilmek isteyecektir. Bu sebepleri hizmet kalitesini gözden geçirme amacıyla gözden geçirecek ve müşteri memnuniyetini arttırmak için kullanacaklardır. Bu sebeple üyeliğinizi iptal etme sebebinizi işaretleyiniz. Ardından tek yapmanız gereken şey Gönder’e tıklamak olacaktır.

2

Son olarak karşınıza Üyeliğinizi iptal etmek isteyip istemediğinize dair bir soru çıkacaktır. Üyeliğinizi iptal etmeye kararlıysanız Evet seçeneğine tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

3

Üyeliğinizi iptal etmenin bir başka seçeneğide destek@trendyol.com adresine mail göndermektir.

Ya da doğrudan aşağıda verdiğimiz link ile üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Trendyol Üyelik İptali İçin TIKLAYINIZ!

Trendyol Hesabınızı Silmeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Eğer Trendyol’un size gönderdiği e-maillerden, günlük veya haftalık bültenlerden sıkıldıysanız bunu “Hesabım” seçeneğinin altındaki “E-Bülten Tercihlerim” adlı seçenekten kontrol edebilir ve dilediğiniz taktirde hesabınıza e-mail gelmesini engelleyebilirsiniz. Bu sayede üyeliğinizi iptal etmenize gerek kalmaz.

Üyeliğinizi iptal ettikten sonra size özel sunulan kampanyalardan yararlanamayacağınız gibi sahip olduğunuz indirim kuponlarını da bir daha kullanamazsınız.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Ahx dedi ki:

    Güncel Değil, artık ‘Üyelik İptali’ diye bir seçenek bulunmuyor.

Yorum Yaz