Vitamin Üyelik İptali | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Vitamin Üyelik İptali

Türk Telekom’un, Türkiye’nin en büyük eğitim teknolojileri şirketi Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin 29 yıllık birikiminin ürünü olan Vitamin, Milli Eğitim Bakanlığına ile ders konularından bütünlük sağlayan Türkiye’nin en zengin içerikli online eğitim destek hizmetidir. Vitamin,  okul öncesi, ilkokul, orta öğretim ve lise düzeyindeki öğrencilere derslerinde kolaylık sağlaması ve öğretmenlere yardımcı olmak amacı ile hazırlanmış bir eğitim hizmetidir. Öncelikle sizlere Vitamin paketlerinden bahsedelim, sonrasında ise Vitamin üyelik iptal işlemimiz nasıl gerçekleşiyor onu açıklayalım.

Vitamin Eğitim Ne İşe Yarar?

Okul öncesi bölümünde çocuklara okulu sevdirmek hakkında onları eğitmek, yabancı dil temelini oluşturmak amacıyla İngilizce öykü anlatımları ve boyamalar mevcuttur. İlkokul öğrencileri için 4. sınıfa kadar yararlanabilecekleri bir ortamdır. 1. sınıf öğrenciler için okuma yazma geliştirmeye yönelik etkinlikler, dil gelişimine yönelik etkinlikler ve okula çabuk uyum sağlayabilmeleri için oyunlar bulunmaktadır. 2.,3.,4. sınıflar için yine yabancı dil gelişimine yönelik etkinlikler bulunurken, Matematik dersine giriş ve matematiği sevdirmeye yönelik etkinlikler de vardır. 4.sınıfta derslerin artması ve ilerlemesi sebebiyle Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler ve Türkçe dersleri de eklenir. Orta okul 5-6-7-8. sınıf öğrencileri için de TEOG sınavı ile konu bütünlüğü sağlayan etkinlikler vardır. LiseGo Vitamin ürünü 9. ve 10. sınıf öğrencilerine yardımcı olmaktadır. Vitamin’de ders içerikleri; konu anlatımları, canlandırmalar, interaktif etkinlikler, canlandırmalar, sınıf etkinlikleri, sanal deneyler, çalışma kağıtları, özetler, etkileşimli alıştırmalar, videolu çözümlü örnekler, tarama testleri ve deneme sınavlarıyla, günlük hayattan örnekler vererek öğrencilerin akıllarında kalmasına yönelik bilgiler sunar, eğlendirirken öğretir.  Öğrencilerin kendilerine güvenini sağlar, kişisel gelişimlerine de katkıda bulunur. Vitamin’in öğretmenlere de yardımcı olduğunu söylemiştik. Öğretmenlerde Vitamin kullanarak öğrencilerine verecekleri bilgileri nasıl eğlenceli hale getireceklerini keşfederken, derslerinde de Vitamini kullanabilirler. Öğretmenlere sunulan  Vitamin Öğretmen hizmeti de öğretmenler arası bilgi aktarımının olduğu, kendisini sürekli geliştirmek isteyen, yenilikçi eğitim yöntemlerine ilgi duyan öğretmenlere hizmet vermektedir. Tüm bu saydığımız hizmetleri ücretsiz deneme sonrası da satın alabiliyorsunuz. Aylık 19,90 TL’ye sahip olabileceğiniz paketlerin ödemelerini cep telefonları üzerinden  (Türk Telekom mobil, Turkcell, Vodafone) , Türk Telekom ile veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Cep telefonları ve kredi kartı ile ödeme işlemlerinde abonelik aylık olarak cep telefonunuza ya da kredi kartınıza yansır.
Türk Telekom ile işbirliği yaparak Vitamin’i oluşturan Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş., programı yabancı ülkelere de uyarlamıştır. Bunlardan bazıları şunlardır:

-Tianyi, 2000 yılı Mart ayında Çin Millî Eğitim Bakanlığından orta öğretim kurumları için de önerilmiştir.
-Sebit, 2007 yılında Adaptive Curriculum markası ile markanın yaygınlaştırma ve uygulamasını yapmakta ve aynı zamanda Amerikan eyalet müfredatlarına uyarlanması çalışmalarını sürdürmektedir.
-Vitamin, İngilizce, İspanyolca ve Arapça dahil farklı dillere tercüme edilmiş, birçok ülkenin müfredatlarına uyarlanmıştır.
Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri ailesi tüm bu başarıları için pek çok ödüle layık görülmüştür.
Saydığımız bu güzel şeylere rağmen mezun olmanız ya da Vitamin’in size yetersiz gelmesi sonucu Vitamin üyelik iptal işlemini yapmak isteyebilirsiniz. Yazımızın devamında Vitamin üyelik iptal işleminin nasıl yapıldığını bulabilirsiniz.

Vitamin Üyelik İptal İşlemi Nasıl Yapılır?

Faydalı olmasına rağmen Vitamin üyeliğinizi iptal etmek isteyebilirsiniz. Hesabınızı tamamen silmek olarak değil ödeme talimatını iptal ederek gerçekleştirilen bir sistem vardır. Bu durumda yapmanız gereken işlemler şu şekildedir  :
Öncelikle satın aldığınız Vitamin, düzenli ödeme talimatı verilen Vitt Hesabı ise, bu Vitt’in düzenli ödeme talimatı iptal edilebilir.  Bu işlem yapıldığı takdirde bir sonraki ay Vitamin üyeliği aktif olmayacaktır. Ancak satın alınan Vitt, tek ödeme ile alınmış bir Vitt ise maalesef iptal işlemi yapılamaz. Almış olduğunuz Vitt’in hangisi olduğunu bilmeniz bu konuda önemli. İptal edebileceğiniz bir Vittiniz varsa bu işlemi şu şekilde gerçekleştirebilirsiniz:
Öncelikle giriş yapınız.
Ardından sağda bulunan “Benim Vitt’lerim”e tıklayınız.
Çıkacak olan ”Siparişlerim” düğmesine tıklayınız.
Gelen sayfada sağ altta görünen “Ürün İptali” düğmesine tıklayınız.
Ardından istenen şifrenizi girerek üyelik iptal işlemini yapmış oluyorsunuz. Ancak iptal ettiğiniz Vitt’i, yenilenme süresine kadar “Benim Vitt’lerim” alanında görünmeye devam eder. Yenilenme süresi dolunca Vitt’iniz yenilenmez  ve “Benim Vitt’lerim” bölümünden silinir.  Bu şekilde Vitamin üyelik iptalinizi yapmış olursunuz.

Görselleri takip ederek Vitamin üyelik iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

1. Üye girişi yapınız.

Vitamin Üyelik İptali
2. Benim Vitt’lerim butonuna tıklayınız.
Vitamin Üyelik İptali
3. Siparişlerim butonuna tıklayınız.
Vitamin Üyelik İptali
4. Ürün iptaline tıklayarak Vitamin üyelik iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vitamin Üyelik İptali

Vitamin Eğitim Sistemine Giriş İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz