Waplog Şifremi Unuttum | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Waplog Şifremi Unuttum

Sosyal medya hesaplarından bir tanesi olan Waplog, bir arkadaşlık sitesidir. Bu uygulama üzerinden yeni arkadaşlar edinebilir, yeni insanlarla iletişim kurabilirsiniz. Uygulama içerisinde şifre unutma durumunda yapabileceğiniz birkaç işlemden sizler için bu yazımızda bahsedeceğiz. Yazımızın devamını okuyarak bu bilgilere ulaşabilir, Waplog uygulamasını kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulama üzerinde nasıl üye olabileceğinizi de anlatmış bulunmaktayız. Bu bölümü okuyarak sisteme nasıl üye olabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Sisteme giriş yapabilmeniz için yazımızın sonunda Waplog sitesinin bağlantı adresini sizler için vermiş bulunmaktayız. Bu bağlantı adresinden Waplog sitesine ulaşabilirsiniz.

Waplog’a Nasıl Üye Olunur?

Waplog bir arkadaşlık sitesidir. Bu uygulama üzerinden yeni arkadaşlar edinmeniz amaçlanmıştır. Bu uygulamaya üye olabilmek için uygulamaya ait mobil uygulamanın telefonunuzda yüklü olması veya bilgisayarınızda Waplog sayfasına giriş yapılmış olması gerekmektedir. Bahsetmiş olduğumuz gibi Waplog sayfasına yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresinden ulaşabilirsiniz.

Üye olabilmek için ilk olarak Waplog sayfasına giriş yapınız. Ve açılacak sayfa üzerinde direkt olarak üye olma platformuna yazmanız gereken kişisel bilgilerinizi yazınız. Daha sonra “Ücretsiz Kayıt Ol” seçeneğine tıklayınız. Böylelikle bu uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ya da Facebook üyeliğiniz ile de bu uygulamaya giriş yapabilir ve kullanabilirsiniz. Facebook ile devam etmek için ise “Facebook ile Bağlan” seçeneğine tıklayıp Facebook’a kayıtlı olduğunuz e-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Böylelikle Waplog uygulamasını kullanıp, arkadaş edinmeye başlayabilirsiniz.

Waplog Şifremi Unuttum, Nasıl Yenilerim?

Waplog şifremi unuttum durumunda ise yapmanız gerekenler aşağıdaki adımlarda olduğu gibidir. Bu adımları uygulayarak kendinize yeni bir şifre oluşturabilir ve uygulamayı kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

  • İlk olarak yapmanız gereken işlem Waplog ana sayfasına giriş yapmaktır. Karşınıza çıkacak olan sayfa aşağıda bulunan resimde olduğu gibidir. Bu resimde kırmızı daire içerisine alınarak gösterilmiş olan “Giriş Yap” seçeneğine tıklayınız.

Waplog Şifremi Unuttum

  • Bu seçeneğe tıkladığınızda karşınıza açılacak olan yeni sekme aşağıdaki gibidir.

Waplog Şifremi Unuttum

  • Bu resim üzerinde kırmızı daire ile gösterilmiş olan “Şifremi Unuttum” seçeneğine tıklayınız. Böylelikle şifre isteme bölümüne yönlendirileceksiniz. Bu seçeneğe tıkladığınızda açılacak olan sayfa aşağıda bulunan resimde olduğu gibidir.

Waplog 3

  • Bulunan boşluğa e-posta adresinizi yazınız ve e-posta adresinize gelecek olan ilgili mesajı açarak şifre yenileme sayfasına giriş yapınız. Şifre yenileme sayfasına giriş yaptığınızda kendinize ait yeni bir şifre oluşturabilirsiniz. Böylelikle şifre yenileme işleminiz tamamlanmış olacaktır. Uygulamayı kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Waplog Sayfasına Giriş İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz