Wattpad Şifremi Unuttum | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Wattpad Şifremi Unuttum

Eğer hesabımızı her gün düzenli olarak kullanmıyorsak beklendiği şekilde bazı hesaplarımızın şifrelerini de unutabiliyoruz. Bu gibi durumlarda aslında paniğe kapılmamıza hiç gerek yok çünkü genelde şifrelerimizi geri alabiliyoruz kolay bir şekilde. İşte biraz da Wattpad şifrenizi unuttuğunuzda yapabileceklerinizden bahsedeceğiniz. Fakat öncesinde Wattpad’i biraz inceleyelim.

Wattpad son birkaç yıldır popülerliği gittikçe artan ve tüm dünyada kullanılan bir hikaye paylaşma ve de hikaye keşfetme platformu aslında. Wattpad sayesinde insanlar yazdıkları hikayeleri insanlar ile paylaşabiliyor, başka insanların yazdığı hikayeleri okuyabiliyor ve bu hikayelere yorumlar yazabiliyor. Yani Wattpad’in hikaye yazımı üzerinde bir sosyal paylaşım sitesi olduğu söylenebilir.

Wattpad Türkçe arayüz kullanması ile birlikte ülkemizde de iyice popüler bir hale geldi. Üstelik siteye üye olmak da bir hayli kolay. Aynı zamanda kullanıcılar Wattpad platformunu masaüstü cihazlarının yanı sıra, tabletlerinden ya da akıllı telefonlarından da pratik bir şekilde kullanabiliyorlar. Özellikle mobil kullanımın çok yoğun olduğu şu çağda Wattpad’in de hem gelişmesi için hem de kullanıcılarının memnun kalması için mobil cihazlarda da bulunması oldukça önemli. Ayrıca insanlar yalnızca arkadaşlarının değil başka insanların da hikayeleri görüp başka insanlarla da arkadaş olabiliyorlar. Böylece hikaye temelli bir arkadaşlık sitesi haline de gelebiliyor. Özellikle Wattpad yazdığı hikayeler ile alakalı etkileşim almak isteyen kişiler için gayet ideal bir sosyal paylaşım sitesi oluyor. Üstelik Wattpad herkes için tamamen ücretsiz olan bir platform. Bunun yanı sıra Wattpad’de bulunan “keşfet” bölümü ile takip etmekten hoşlanacağınız profilleri de incelemek mümkün oluyor.

Wattpad Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

Eğer Wattpad hesabınıza giriş şifrenizi unutursanız elbette bunun bir geri dönüşü var. Bunun için ilk olarak Wattpad’deki “şifremi unuttum” bölümüne tıklamanız gerekiyor. Bu bölüme tıkladığınızda karşınıza yeni bir form kutucuğu çıkacaktır. Bu forma Wattpad’e kayıt olurken kullanmış olduğunuz e-posta adresinizi yazdıktan sonra hemen altta bulunan “talimatları gönder” butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Screenshot_1

Sonrasında mail kutunuza bir göz atmanız gerekiyor çünkü Wattpad şifre sınırlama isteğiniz doğrultusunda size bir mail göndermiş oluyor. Mail kutunuzda mail görünmüyor ise spam kutusuna da bakmanızı öneririz. Maili gördüğünüzde maildeki “şifremi sıfırla” butonuna tıklamanız gerekecektir. Bu buton sizi yeni bir sayfaya yönlendirecek.

sifre-sifirlama-maili

Karşınıza yeni çıkan bu sayfadaki alana yeni şifrenizi yazıp yeniden “şifreyi sıfırla” butonuna basabilirsiniz. Böylelikle şifreniz yenilenmiş olacaktır. Ancak şifre seçerken akılda kalıcı olacağı kadar güvenilir bir şifre seçmenizi öneririz.

sifre-sifirla

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Lalena dedi ki:

    Fakat ben e posta adresimin de şifresini unuttuğum için gelen şifreyi de göremiyorum. Ne yapmalıyım?

  2. Lalena dedi ki:

    Fakat ben e posta adresimin şifresini de unuttuğum için giremiyorum. Ne yapmalıyım

Yorum Yaz