WhatsApp Hesap Kurtarma | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

WhatsApp Hesap Kurtarma

WhatsApp, milyarlarca kişiyi birbirine bağlayan bir mesajlaşma uygulaması, günümüzde neredeyse herkes bu mesajlaşma uygulamasına dahil olduğunu söyleyebiliriz. WhatsApp kullanıcılarının nadir de olsa karşılaştıkları bir sorun bulunuyor. Bu sorun “WhatsApp Hesap Kurtarma” sorunudur. Farklı sebeplerden dolayı WhatsApp hesaplarına erişim sağlayamayan kişiler maalesef WhatsApp Hesap Kurtarma sorunundan muzdarip. Bu durumun önüne geçmek için sizlere Whats App Hesap Kurtarma işleminin nasıl yapılacağını tüm detaylarıyla birlikte yazımızın devamında anlatacağız

WhatsApp Messenger akıllı telefonlar için vazgeçilmez haline gelen mesajlaşma uygulamasıdır. İşletim sistemi fark etmeksizin her telefon kullanıcısında WhatsApp uygulamasını görebilirsiniz. WhatsApp sağladığı özellikler sayesinde hızlı ve kolay bir mesajlaşma uygulaması olduğunu kanıtlıyor. WhatsApp 180’den fazla ülkede ve yaklaşık 1 milyardan fazla kişinin birbiriyle mesajlaşmasını, iletişim kurmasını sağlıyor. Bu denli büyük bir kitleye sahip olduğundan dolayı sürekli olarak WhatsApp uygulamasına güncellemeler geliyor ve bu güncellemeler ile yeni özellikler ekleniyor. Bu özelliklerden tümünden faydalanmak istiyorsanız; sizde tamamen ücretsiz olarak WhatsApp uygulamasını akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

WhatsApp’ın Özellikleri

WhatsApp uygulamasının içerisinde barındırdığı birbirinden farklı muhteşem özellikleri bulunuyor. Bu özellikler ile hayatınız daha da kolaylaşacak!

  • Kolay ve Güvenilir Mesajlaşma

WhatsApp ile istediğiniz herkes ile ücretsiz olarak kolayca konuşabilirsiniz. Üstelik mesaj gönderimleri internet bağlantınızı kullanarak gönderilir.

  • Grup Sohbet Avantajı

Çevrenizdeki herkesle istediğiniz isimlerde gruplar kurabilirsiniz. 256 kişiye kadar veri paylaşma şansınız bulunuyor. Tüm grup özelliklerini grup ayarlarından kişiselleştirebilirsiniz.

  • Sesli ve Görüntülü Arama

WhatsApp aracılığıyla tüm sevdiklerinizle ücretsiz olarak hem sesli hem de görüntülü arama ile konuşabilirsiniz. Bu görüşmeleri yaparken bağlantınız tamamen internet üzerinden yapılır, tarife üzerinden ücretlendirilmez. Sesli ve görüntülü aramalarda hiçbir ses kesintisi yaşamazsınız. WhatsApp kesintisiz yüksek kalite bir arama sağlar.

  • WhatsApp Masaüstü

WhatsApp web ile uygulamanızdaki tüm kişileri bilgisayarınıza senkronize edebilirsiniz. Bilgisayarınız üzerinden tüm WhatsApp sohbet ve aramalarınızı devam ettirebilirsiniz.

  • WhatsApp Her Zaman Güvenli

Uçtan uca şifreleme ile WhatsApp üzerinden yaptığınız konuşmaları kimsenin görme imkanı yok! Uçtan uca şifreleme ile sadece sohbet eden kişiler konuşmaları görebilir. Başka hiç kimsenin konuşmaları görme imkanı yoktur.

  • WhatsApp ile Anı Paylaş

WhatsApp ile yaşadığınız her anın fotoğraf veya videosunu aileniz veya arkadaşlarınız ile hemen paylaşabilirsiniz.

  • Yazmanıza Gerek Yok!

Sesli mesaj özelliği ile tek bir tuşa basarak söylediklerinizi karşı tarafa aktarabilirsiniz. Bu özellik ile sohbet için yazı yazmanıza gerek kalmıyor.

  • Veri Paylaşımı

WhatsApp üzerinden 100 MB’a kadar istediğiniz belge, slayt ve tabloyu karşı tarafa gönderebilirsiniz. Hiçbir e-posta uygulamasına ihtiyaç duymadan bunu WhatsApp ile hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

WhatsApp Hesap Kurtarma, Nasıl Yapılır?

İlk olarak telefonunuzdan WhatsApp uygulamasını silin. Uygulamayı sildikten sonra da telefonunuzu yeniden başlatın. App Store veya Google Play Store’dan WhatsApp uygulamasını tekrar yükleyin.

WhatsApp Hesap Kurtarma

Uygulamayı yükledikten sonra açınca bu ekran ile karşılaşacaksınız. Ok işareti ile gösterilen boşluğa telefon numaranızı yazınız. Ülke kodunun doğru olup, olmadığına dikkat ediniz.

WhatsApp Hesap Kurtarma

Karşınıza numara onayı ekranı gelecektir. Yazmış olduğunuz telefon numarasının doğruluğunu teyit ettikten sonra “Evet” butonuna tıklayarak devam edebilirsiniz.

WhatsApp Hesap Kurtarma

Eğer 6 haneli kod kısa süre içerisinde size kısa mesaj olarak gelmezse karşınıza bu ekran gelecektir. Burada “Kodu Tekrar Gönder” ve “Beni Ara” seçenekleri yer alıyor. Kodu alamadıysanız “Beni Ara” seçeneğini seçerek WhatsApp’ın size arama yapmasını bekleyiniz. Tekrar kod istiyorsanız da “Kodu Tekrar Gönder” seçeneğine tıklayınız.

Bu iki yöntemden dilediğiniz ile kod aldıktan sonra WhatsApp Hesap Kurtarma işlemini başarıyla tamamlamış bulunuyorsunuz. Uygulamaya otomatik olarak telefonunuzda açılacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz