Wolfteam Şifremi Unuttum | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Wolfteam Şifremi Unuttum

Wolfteam çok oyunculu ve online istemciye sahip MMOFPS türünde bir oyundur. birçok ülke üzerinden kullanılan Wolfteam, kurt adamlar ile insanlar arasında geçen savaşı konu alan bir oyundur. 2009 yılında çıkmış olan bu oyunun dağıtıcısı Joygame’dir. Wolfteam 35 milyon kayıtlı oyuncuya ve yüzde yüz Türkçe içeriğe sahip olduğu için birçok kişi tarafından ilgi ile takip edilmekte ve oynanmaktadır. Ayrıca oyunun her ne kadar diğer oyunlar gibi oyun içi satın alma özellikleri sunsa da ücretsiz olması da oyunu cazip kılan bir diğer özelliktir.

Wolfteam Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim?

Wolfteam Şifremi Unuttum diyen kişi sayısı oldukça fazladır. Zira bu tür oyunların çekiciliği ve cazibesi ile oyuna oldukça hızlı bir şekilde ve hemen hemen hiçbir şeye dikkat etmeden üye olan kişiler ya e posta adreslerini yanlış giriyorlar ya da üye olurken girdikleri şifreyi unutuyorlar. Wolfteam Şifremi Unuttum diyen kişilerin bu konuda yapabilecekleri bir şey yer alıyor. Wolfteam Şifremi Unuttum diyorsanız yapmanız gereken şey wolfteam sitesine giriş yapmaktır. Bunun için arama motoruna wolfteam yazabilir ve oyunun dağıtıcısı olan Joygame sitesine giriş yapabilirsiniz. Sitenin bu bölümüne giriş yaptıktan sonra ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “Üye Girişi” butonuna tıklamanız gerekiyor. Üye girişi butonuna bastıktan sonra açılacak olan kullanıcı giriş menüsü üzerinden “Şifremi unuttum” bağlantısına tıklamalısınız.

adsiz

Bu bölüm ayrı bir pencere üzerinden açılacaktır. Bu sebeple yeni sekmede ya da yeni bir sayfada açılacak olan bu sayfayı kapatmamalısınız. Açılan sayfa üzerinden ve yukarıda yer alan görsel üzerinden de görebileceğiniz gibi bu aşamada şifre hatırlama işlemleri ile ilgili bölüme gelmiş olursunuz.

Wolfteam Şifremi Unuttum diyorsanız bu linke tıklayarak sayfaya ulaşabilirsiniz!

Şifre hatırlatma bölümünde yer alan ve kullanmakta olduğunuz hesap üzerinde kayıtlı e posta adresinizi ilgili yere girdikten sonra hemen altında yer alan ve sağ kısmında yer alan güvenlik resmi üzerinde yazan harf ve rakamları girerek “Şifremi Hatırlat” butonuna basabilirsiniz. İsterseniz güvenlik resminin yanında yer alan yenileme simgesine tıklayarak okumakta güçlük çektiğiniz güvenlik resmini yenileyebilirsiniz.

Böylece karşınıza yeşil bir arka plana sahip olan ve işlemin başarılı olduğunu belirten bir pencere gelecektir. Yeni şifrenizi belirlemek üzere  kullanmakta olduğunuz ve şifre hatırlatma işlemleri esnasında girmiş olduğunuz e posta adresine bir şifre yenileme bağlantısı yollanacaktır.

Size gönderilecek bu e postayı mailleriniz arasında göremiyorsanız spam kutusu, engellenen e postalar ve benzeri bölümlere bakmanızı öneririz. Ayrıca bu şekilde de size gönderilen e postaya ulaşamıyorsanız “noreply@joygame.org” adresini kullanmakta olduğunuz e posta servisi üzerinden güvenilir olarak belirlemenizi ve bu site üzerinden gelecek olan e postaları kabul edebileceğinizi onaylamanız gerekmektedir.

Size gönderilmiş olan bu e postayı açtıktan sonra içerisinde yer alan linke tıklayarak ya da bu linki kopyaladıktan sonra tarayıcınızın adres çubuğu bölümüne yapıştırarak “Enter”ı tuşlamanız gerekmektedir.

Böylece kendinize yeni bir şifre belirleyebileceğiniz şifre değiştirme menüsüne ulaşırsınız. Bu alan üzerinden hesabınız için yeni bir şifre belirleyebilirsiniz. Fakat şifrenizi belirlerken bu şifrenin güvenli olmasını ve başkaları tarafından oldukça kolay bir şekilde tahmin edilebilen doğum günü yılı ya da tarihi, yaşınız, adınız, soyadınız, kullanıcı adınız, 123456 gibi sıralı rakamlardan ya da qwerty gibi klavye diziliminden oluşmamasına özen gösteriniz. Böylece hesabınızın çalınmasını önleyebilir ve “Wolfteam Şifremi Unuttum” gibi cümleler kurmazsınız.

Ardından belirleyeceğiniz şifreyi bir kez daha girmeli ve alt kısımda yer alan güvenlik resminde yer alan harf ya da rakamları Güvenlik kodu kutusuna girmelisiniz. Belirlemiş olduğunuz şifreyi girmiş olduğunuz iki kutu birbiri ile uyum gösteriyor ve yazmış olduğunuz güvenlik kodunda herhangi bir sorun yoksa “Şifremi Değiştir” dedikten sonra herhangi bir sorun ile karşı karşıya gelmezsiniz. Fakat bu aşamada bir sorun yaşarsanız karşınıza konu ile ilgili bir uyarı gelecektir. Ardından yapmış olduğunuz hataları düzeltebilir ve bir kez daha “Şifremi Değiştir” seçeneğine basabilirsiniz. Böylece belirlemiş olduğunuz yeni şifreniz ile birlikte hesabınıza giriş yapabilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz