Yandex Hesap Silme | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Yandex Hesap Silme

Yandex, Rusya’da kurulan bir arama motoru hizmetidir. Rusya dışında hizmet verdiği ülkeler bulunmaktadır. Bu ülkelerden olan Türkiye’de Yandex adresinin sonuna .tr uzantısı ekleyerek Yandex’in Türkiye için kullanılan arama motoruna ulaşmanız mümkündür. Rusya uzantısı olan yandex.ru adresi Rusya’da en çok tıklanan site olmuştur. Şu anda dünya çapında 56 Milyondan fazla kullanıcıya ulaşmış olan Yandex’de diğer arama motorları gibi kendi bünyesinde kullanıcı hesabı oluşturmasına izin vermektedir.

Yandex kullanıcıları çeşitli sebeplerden dolayı Yandex hesabını silmek isteyebiliyor. Yandex üyelik iptali çok karmaşık bir işlem olmamakla beraber gayet basit diyebileceğimiz bir işlemdir. Bu yüzden Yandex Hesap Silme işlemini gerçekleştirirken çok zorlanmayacaksınız. Sizlere Yandex hesabı nasıl silinir ekran görüntüleri ile açıkladık.

Yandex Hesabınızı Silmeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Yandex Hesap Silme işlemini gerçekleştirdiğiniz zaman Yandex hesabınızda bulunan bütün verilerin geri dönülmez bir şekilde silineceğini hatırlatmak isteriz. Herhangi bir kayıp yaşamamınz için Yandex hesabınızda sizin için önemli olan bilgilerinizi daha önce yedeklemenizi tavsiye ediyoruz.

Yandex Hesap Silme Resimli Anlatım

Yandex Hesap Silme işlemini olabildiğince basit bir şekilde anlatmaya çalıştık. Bu işlemi en kolay yoldan gerçekleştirebilmek için işleminize yazının sonunda paylaştığımız linke tıklayarak başlayabilirsiniz.

Eğer Yandex hesabınıza daha önceden giriş yaptıysanız ikinci ekran görüntüsünden devam edebilirsiniz. Yandex Hesap Silme işlemini gerçekleştirmek istediğiniz Yandex hesabınıza daha önceden giriş yapmadıysanız bağlantıya tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki sayfa gelecektir.

Yandex Hesap Silme

Bu sayfada yapmanız gereken işlem Yandex Hesap Silme işlemini gerçekleştirmek istediğiniz Yandex hesabınızın kullanıcı adını ve şifresini doğru bir şekilde yazarak “Giriş yap” butonuna tıklayarak hesabınıza giriş yapmaktır.

Yandex Hesap Silme

Bu sayfada yapmanız gereken Yandex Hesap Silme işlemini gerçekleştirmek istediğinizden emin olunması için hesabınızın şifresini tekrar girmek ve aşağıdaki büyük kırmızı kutunun içinde bulunan doğrulama kodunu doğru bir şekilde hemen yanında görülen kutucuğa yazmaktır. Daha sonra “Hesabı sil” butonuna tıklayarak işleminize devam etmelisiniz.

Yandex Hesap Silme

“Hesabı sil” butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen onay kutucuğunda bulunan “Kur” butonuna basarak Yandex Hesap Silme işlemini tamamlamış oluyoruz.

Yandex Hesap Silme

Daha sonra karşınıza Yandex ana sayfası gelecektir. Bu sayfayı gördüyseniz hesabınız başarıyla silinmiş ve çıkış yapılmış anlamına gelmektedir.

Mobil Cihazdan Yandex Hesabı Silme

Mobil cihazınızın tarayıcısından yukarıda ve aşağıda paylaştığımız Yandex Hesap Silme linkine tıklayıp yukarıda bahsettiğimiz adımları takip ederek, mobil cihazınızdan Yandex hesabınızı silmeniz mümkün olacaktır.

Yandex Hesap Silme İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz