Zooks Hesabı Silme | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Zooks Hesap Silme

Zooks çevrimiçi flört ortamıdır. Bu site aracılığıyla ilişki arayan kişilerin resimlerini, diğer kişisel bilgilerine ulaşabilir, sitenin de sizin için kendi algoritmaları ile belirlediği en uygun adayları ekranınıza getirerek kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Kullanıcıların seçimleri ve eşleşmeleri ile kendince bir öğrenme stili olan bu platformun her eşleştirmesi bir öncekine göre daha başarılı olmaktadır.

Zooks Hesap Silme Resimli Anlatım

Değişik sebeplerden ötürü Zooks kullanıcıları hesaplarını silme yoluna gitmek isteyebiliyorlar. Bu nedenle sizlere Zooks Hesap Silmeyi resimli olarak anlatacağız. Zooks üyelik silmeden önce işlerimizi kolaylaştıracak olan şu bağlantıya tıklayarak başlamamız gerekiyor: https://www.zoosk.com/cancel.php?from=account-deactivate. Bu bağlantıya tıkladığımız zaman eğer kullandığımız tarayıcıda Zooks hesabımıza daha önceden giriş yapmadıysanız sizi şöyle bir ekran karşılayacaktır:

Zooks Hesap Silme

Yukarıdaki sayfayla karşılaşırsanız yapmanız gereken hesabınıza Facebook ile veya standart yöntem ile e-posta ve parolanızı yazarak giriş yapmanızdır. Giriş yaptıktan sonra sizi aşağıdaki gibi bir ekran karşılayacaktır:

Zooks Hesap Silme

Bu sayfa ilk açıldığı zaman aşağıda görünen butonları göremeyebilirsiniz. Bu yüzden sayfayı sağdaki çubuktan veya farenizin tekerleğinin yardımı ile aşağıda kaydırmanız gerekmektedir. Daha sonra Zooks Hesap Silme işleminizi gerçekleştirmek için kırmızı ile işaretlediğimiz yerin içindeki “Doldur” butonuna basmanız gerekmektedir. Butona bastıkdan sonra devam eden ekranda:

Zooks Hesap Silme

sizin neden Zooks hesabınızı kaldırdığınızı soran dört seçenekli şıklar bulunmaktadır. Biz örnek olmasına adına “Şu an flört istemiyorum.” seçeneğini tıkladık siz, size en uygun olan seçeneği tıklayabilirsiniz. Sayfayı ilk açtığınız zaman “Devam et” butonunun silik ve tıklanamaz olduğunu göreceksiniz. Ayrılma sebeplerinden birini işaretlediğiniz zaman buton aktif hale gelecektir.

Zooks Hesap Silme

“Devam et” butonuna basarak işleminizi doğru bir şekilde gerçekleştirdiyseniz yukarıdaki sayfayı görmeniz gerekmektedir. Zooks hesap silme işleminizi başarılı ile gerçekleştirmişsiniz demektir. Aşağıda Zooks hesap silme linkini tekrar paylaşıyoruz.

Zooks Hesap Silme İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz