Zoosk Şifremi Unuttum | Hesaplarınızı silmek artık çok kolay!

Zoosk Şifremi Unuttum

Arkadaşlık ve flört uygulamalarına her gün bir yenisi ekleniyor. Sizlere aslında yeni olmayan fakat ülkemizde pek bilinmeyen Zoosk arkadaşlık sitesinden bahsedeceğiz. Ülkemizin dışında 2007 yılından itibaren oldukça fazla kullanılan bir uygulamadır ama ülkemizde pek bilinmemektedir. Bu kullanan yok anlamına gelemez. 38 milyon bekar kullanıcısı olan Zoosk içerisinde hatrı sayılır sayıda ülke içerisinden kullanıcımız bulunmaktadır. Zoosk yardım seçenekleri ve destek sayfası genel olarak Ingilizce’dir. Bu sebeple karşılaşılan bazı problemlere çözüm bulamayan kullanıcılar bulunmaktadır. Zoosk üzerinde çıkan bir sorun ise “Zoosk Şifremi Unuttum” dur.

Zoosk şifresini unutan ve yenileme işlemini yapamayanlar için bu büyük bir sorun haline gelmiştir. Şifre yenileme işlemi zor gibi görünse de aslında oldukça basit bir yolu bulunmaktadır. Şifresini yenileyemeyen kullanıcılar işin tamamen Türkçe olarak “Zoosk Şifremi Unuttum” konusunu detaylandırdık. Şifresini unutan ve ulaşamayan herkes artık kolaylıkla şifresini yenileyebilecek ve Zoosk’u kullanmaya devam edebilecek. “Zoosk Şifremi Unuttum” başlığına gelmeden önce pek bilinmeyen bir platform olan Zoosk’un geçmişi, günümüzde nasıl kullanıldığını ve çalışma mantığını anlatalım.

Zoosk “Sizin Tarzınıza Benzer Daha Çok Bekar”

Zoosk, bir flört uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Zoosk sayesinde dünyanın dört bir yanındaki bekar kişiler ile konuşabilirsiniz. Zoosk çevrim içi olarak kullanılmaktadır. Site içerisindeki sohbetleriniz tamamen çevrim içi yapılır.

Zoosk, Aralık 2007 yılında kurulmuştur ve site içerisinde toplam 38 milyon bekar kullanıcı bulunmaktadır. Her gün 38 milyon bekar arasında toplam 3 milyon mesaj gönderilmektedir. Bahsettiğimiz istatistikler sitenin ne kadar büyük olduğunu kanıtlar nitelikte görünüyor. İsteyen herkes bu siteye kayıt olup, ücretsiz olarak faydalanabilir. Zoosk’un web versiyonunuza tarayıcınız ile ulaşabilirsiniz. Ek olarak Zoosk App Store ve Google Play’de de yer almaktadır. İki uygulama marketinden de ücretsiz olarak uygulamayı indirebilirsiniz.

Zoosk, giriş seçenekleri de çeşitlendirilmiştir. Facebook, Google veya e-posta adresiniz ile kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptığınız zaman sizden doğum tarihi, yaşadığınız yer vb. bazı bilgiler almaktadır. Bu bilgiler profilinizin bir kısmını oluşturur. Bir de profil için bir fotoğraf eklemeniz istenir. Bu adımdan sonra da ilgili alanlarınız ile ilgili detayların girişini yaparsınız. Ardından sistem size yakın olan kişileri listeler ve siz sırasıyla bu kişiler arasında tercih yapıp geçebilirsiniz. Konuşmak istediğiniz kişiyi arkadaş olarak ekleyebilirsiniz. Arkadaş olarak eklemeden önce mesaj veya icon gönderebilirsiniz. Zoosk sistemi bu şekilde işlemektedir.

Zoosk üzerinde zaman geçirdikçe sistem sizi daha iyi tanımlar ve zamanla size daha uygun adaylar ile sizi eşleştirir. Sosyalleşmenize büyük katkıda sağlayan bu uygulama ile aradığınız ilişkiyi bulabilirsiniz.

Zoosk Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

Zoosk şifrenizi yeniden sıfırlamak için gerekli adımları görseller ile birlikte hazırladık. Adımları sırasıyla takip ettiğiniz takdirde Zoosk şifrenizi hemen yenileyebilirsiniz. Şifre yenileme işlemi sırasında e-posta adresinizi doğru yazmaya dikkat ediniz.

görsel1

Zoosk web sitesine giriş yapınız. Sayfanın sağ üst kısmında bulunan “Oturum Aç” butonuna tıklayınız.

Zoosk Şifremi Unuttum

“Oturum Aç” butonuna tıkladıktan sonra ekrana bu pencere gelecektir. “Zoosk Parolası” kutucuğunun hemen altında bulunan “Parolanızı mı unuttunuz?” bağlantısına tıklayınız.

Zoosk Şifremi Unuttum

Zoosk sitesine kayıt olduğunuz e-posta adresini ok işareti ile belirttiğimiz kutucuğa yazınız. E-postayı yazdıktan sonra da “Parolayı Sıfırla” butonuna tıklayınız.

Zoosk tarafından yazmış olduğunuz e-posta adresine şifre yenileme bağlantısı gönderilecektir. E-posta kutunuzu kontrol ediniz. Zoosk’tan gelen mail geldiği zaman maili açın ve içerisinde bulunan şifre sıfırlama bağlantısına tıklayınız. Şifre yenileme bağlantısına tıkladıktan sonra tarayıcınızda otomatik olarak yeni şifre oluşturma ekranını görebilirsiniz.

Zoosk Şifrenizi Yenilemek İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz